رئیس جمهور ترکیه طیب اردوغان روز جمعه گفت که کمک به پاکستان اقامت کردن تأمین مالی تروریسم blacklist در یک نشست جهانی امور مالی ناظر یک حرکت او پیشنهاد خواهد مقابله با “فشار سیاسی” از اسلام آباد منتقدان.

مالی Action Task Force (FATF) که تکل پولشویی گفت: اسلام آباد در اواخر سال گذشته که آن را می تواند به صورت فهرست سیاه اگر آن را همچنان به اعمال ناکافی کنترل بیش از تأمین مالی تروریسم.

FATF است در جلسه هفته آینده در فرانسه و حمایت از ترکیه و متحدان دیرین مانند چین و مالزی و عربستان سعودی می تواند کمک به پاکستان باقی می ماند کردن لیست سیاه. حداقل سه رای مورد نیاز برای هر کشور برای فرار از لیست سیاه.

اگر آن را به پیوست لیست سیاه در کنار ایران و کره شمالی, اسلام آباد خواهد در صورت تحریم اقتصادی و موانع در زمانی که اقتصاد آن در حال مبارزه با تعادل از بحران پرداخت.

“ما خواهد شد حمایت از پاکستان در Financial Action Task Force جلسات که در آن پاکستان است موضوع را به فشار سیاسی” اردوغان گفت: پارلمان پاکستان یک روز پس از او وارد شده در اسلام آباد است.

FATF در حال حاضر پاکستان در آن “خاکستری-لیست” کشورهای با ناکافی کنترل بیش از ممانعت از پولشویی و تأمین مالی تروریسم.

اما آن قوس رقیب هند که نزدیک به جنگ با هسته ای خود را مسلح همسایه در سال گذشته می خواهد پاکستان در لیست سیاه.

40 توصیه های ساخته شده توسط watchdog پاکستان تا به حال به طور کامل انطباق با تنها یک تا حد زیادی با پیروی نه تا حدی انطباق با 26 و کاملا از دست رفته چهار پارامتر که اجباری اگر اسلام آباد می خواستم به حذف از خاکستری-لیست های بررسی شده توسط این گروه در سال گذشته گفت:.

FATF می گوید پاکستان باید به اندازه کافی شناسایی ، ارزیابی و درک خطرات مرتبط با گروه های شبه نظامی فعال در پاکستان از جمله “دولت اسلامی” گروه القاعده Jamat-ud-الدعوه (JuD), Lashkar-e-Taiba و جیش-e-محمد (JeM) که همچنان به جمع آوری کمک مالی آشکارا.

پاکستان می گوید از آن ساخته شده است که بهبود قابل توجهی در شرایط پس از آخرین بررسی است.

اسلام آباد می گوید که در تصرف گروه های دارایی ها و قرار دادن شبه نظامیان در دادگاه بود و کل رهبری JuD از جمله رئیس آن حافظ سعید به اتهام متفکر از سال 2008 حملات بمبئی در هند که به کشته شدن 166 نفر.

در یک حرکت ستایش توسط واشنگتن به عنوان یک گام مهم رو به جلو, Saeed شد زندان برای 11 سال در روز چهارشنبه در تأمین مالی تروریسم اتهامات عنوان شده علیه.

پاکستان همچنان متعهد به اولین تکمیل آن بخشی از طرح اقدام وزیر امور اقتصادی حماد الازهر توییتی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im