Tungnath dham, خداوند, قیدار, 3rd اقامت در بکر Uttarakhand تپه ها باز می شود با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پورتال از Tungnath حرم سوم معبد خداوند قیدار افتتاح شد در Rudraprayag منطقه در 11:30 صبح روز چهارشنبه با کشیش حفظ فاصله فیزیکی. به زودی پس از افتتاح مراسم اولین نماز در حرم ارائه شد از طرف نخست وزیر نارندرا.

Tungnath حرم در نظر گرفته شده است به جهان بالاترین معبد اختصاص داده شده به لرد شیوا واقع در ارتفاع 12,070 فوت بالاتر از سطح دریا.

این palanquin حمل الوهیت رسیده حرم از Chopta در Rudraprayag ساعت 9 صبح روز چهارشنبه پس از آن به سمت چپ از Makkumath روستای زمستان سرای الوهیت در 18 مه پس از Utsav Doli.

همه کشیش و معبد کارگران عینک ماسک و تضمین مناسب فیزیکی فاصله مراسم افتتاحیه با حضور مقامات از کاراکتر Dham Devasthanam مدیره.

به عنوان به زودی به عنوان امامزاده پورتال باز شد و آداب و رسوم مانند Samadhi Puja Rudrabhishek و Jalabhishek انجام شد.

با افتتاح این پورتال از Tungnath حرم پنج معابد از لرد شیوا در دولت باز شده برای فصل تابستان است. با توجه به کروناویروس همه گیر کاراکتر Dham Yatra آغاز شده است دولت در این سال است.

Satpal Maharaj گردشگری و وزیر فرهنگ و ارشاد در Uttarakhand گفت: کاراکتر Dham yatra است که انتظار می رود به زودی آغاز خواهد شد پس از این بیماری همه گیر وضعیت تحت کنترل در آورده است.

Harish گور رسانه مسئول Chardham Devasthanam مدیره گفت که تمام عالیات از جمله چهار عتبات عالیات از Kedarnath, بادرينات،, Gangotri و Yamunotri افتتاح شده است با موفقیت در, دولت با تمام کشیش پس از شدت فیزیکی فاصله هنجارها و پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

Tungnath معبد است که نه تنها محبوب با جانبازان اما همچنین یک جاذبه توریستی بزرگ به عنوان آن است که احاطه شده توسط سبز سرسبز مراتع کوهستانی.

Tungnath 3 کیلومتر سربالایی از Chopta آخرین motorable جاده و مقصد توریستی محبوب.

در یک شیب صعود در حدود 2 متر از Tungnath معبد نهفته است Chandrashila معروف جاذبه های توریستی است که دستورات یک نمایش خیره کننده از قله برف پوشیده از ناندا دوی, Chaukhamba, Panchachuli, Bandarpoonch, Kedarnath و Neelkanth.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>