این اوتار پرادش سنی مرکزی وقف هیئت مدیره تشکیل 15-عضو-اعتماد روز چهارشنبه به نگاه پس از ساخت یک مسجد در پنج هکتار از زمین های اختصاص داده شده توسط دیوان عالی کشور که هموار راه را برای یک Ram معبد در ایودیا شهر در یک نقطه عطفی حکم سال گذشته است.

Zufar احمد Ramesh رئیس هیئت مدیره – که اصلی مسلمان litigant در عنوان کت و شلوار — گفت: اعتماد داشت که هند و اسلامی بنیاد فرهنگی خواهد شد که اطمینان از اختصاص زمین در Dhannipur روستا در ایودیا که از سوی هیئت مدیره پذیرفته شده در فوریه سال 2020 است.

“اعتماد و اطمینان را به ساخت مسجد و امکانات دیگر به منظور تسهیل در عموم” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط هیئت مدیره.

در ماه نوامبر سال گذشته دادگاه بالا کارگردانی این مرکز برای راه اندازی یک اعتماد برای ساخت یک معبد در 2.77 هکتار مورد مناقشه سایت در ایودیا و تخصیص دادن یک جایگزین پنج هکتار طرح به سنی مرکزی وقف هیئت مدیره برای ساخت یک مسجد جدید. حکم به پایان رسید قدیمی دهه اختلاف بر سر سایت مذهبی که در آن ببری مسجد تخریب شد و در دسامبر 6. 1992.

این هیئت در بیانیه ای اعلام کرد که این اعتماد را 15 عضو دارد. هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی (CEO) نامزد دریافت جایزه بود به عنوان مؤسس و متولی. رئیس Ramesh نامزد دریافت جایزه بود به عنوان رئیس امانت. این هیئت همچنین نامزد دریافت جایزه عدنان Farukh شاه, اطهر حسین Faez آفتاب, Mohammed Junaid صدیقی, شیخ Sauduzzaman محمد رشید و عمران احمد به عنوان اعضای دیگر.

“اعتماد خواهد co-opt باقی مانده شش امنا. دبیر اعتماد نیز خواهد بود رسمی خود را سخنگوی” گفت: Ramesh.

توسعه و آمد در یک روز پلیس ایالتی صدا هشدار در تمام مناطق با استرن جهت به شدت هوشیاری و تقویت امنیت در طول بنیاد-تخمگذار مراسم رم معبد برنامه ریزی شده برگزار می شود در ایودیا در آگوست 5. نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود برای ذخیره کردن پایه و سنگ در اطراف ساعت 12.15 آن روز.

مقامات پلیس گفت: افسران ارشد از مدیر کل اضافی (ADG) بازرس کل (IG) و معاون IG (حفاری) رتبه شدند deputed در نه حساس ولسوالی های مرزی با ایودیا و در واقع در هند-نپال متخلخل مرز.

تا مدیر کل پلیس (DGP) Hitesh چاندرا Awasthy را اعلام کرد که پلیس مجبور به اتخاذ صفر-خطا سیاست برای اطمینان از هیچ قانون نظم و مشکل کنترل جرم و بدون هیچ زحمتی رایگان VVIP برنامه های زیر که مقامات ارشد خواسته شد که به نظارت پلیس آماده سازی در برخی از مناطق.

دولت مقامات پلیس گفت: مشابه هشدار بود صدا در همه مناطق از نظر آینده جشنواره ها و جشن روز استقلال. آنها گفت: همه منطقه روسای پلیس خواسته شد به شدت هوشیاری در بازار مکان های ایستگاه های اتوبوس اماکن مذهبی و دیگر مناطق شلوغ. آنها گفتند این جهت نیز صادر شده است به انجام به طور منظم چک کردن درایو به نگه داشتن چک در حرکت مشکوک مردم است.

در ضمن در ایودیا با بسیاری از افزایش اعتراض بیش از تعداد محدودی از مردم دعوت برای ‘bhumi pujan’, سری رم Janmabhoomi Tirath Kshetra اعتماد اعلام کرد یک طرح به felicitate ‘Kar Sevaks’ (هندو جانبازان) در یکی دیگر از grand تابع — Ram Janmabhoomi Mandir Nirman Yajya — به سازمان پس از coronavirus همه گیر شده است.

برای ‘bhumi pujan’ تابع اعتماد دعوت کرده است تنها 200 نفر از جمله نخست وزیر مودی. دیگر مدعوین شامل اتحادیه وزرای Rashtriya Swayamsevak Sangh دفتر حامل و صنعتگران است.

Champat Rai دبیر کل اعتماد صادر شده درخواست تجدید نظر به ‘Kar Sevaks’ به بیمار و منتظر همه گیر به دریافت بیش از. “در رم Mandir حرکت تعداد زیادی از ‘kar sevaks’ تا به حال کمک کرده است. همه آنها می خواهند برای آمدن به ایودیا برای ‘bhumi pujan’. ما همچنین می خواستم همان است اما با توجه به Covid-19 همه گیر این است که ممکن است در حال حاضر” گفت: رای اضافه “Bhumi pujan توسط نخست وزیر لازم است برای شروع کار ساخت و ساز رم Mandir.”

اطمینان به دعوت ‘kar sevaks و همه جانبازان در آینده نزدیک Rai گفت: “پس از همه گیر است و بیش از این اعتماد را سازماندهی Ram Janmabhoomi Mandir Nirman Yajya که در آن همه “Kar Sevaks’ و جانبازان از خداوند رم دعوت خواهد شد.” او همچنین درخواست مردم برای آمدن به ایودیا و به جای تماشای زنده برنامه تلویزیونی از این مراسم در Doordarshan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de