رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سفر به هند خواهد بود “لذت عینک” و “کاملا موفق” توسط بسیاری از اقدامات برجسته کارشناسان آمریکایی در جنوب آسیا و مسائل گفته اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بانوی اول در حال برنامه ریزی برای سفر به احمدآباد و دهلی نو در فوریه 24 و 25 با توجه به کاخ سفید اعلام اوایل این هفته. این خواهد بود رئیس جمهور اولین دیدار دو جانبه در دهه سوم قرن 21 و همچنین برای اولین بار پس از تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه.

“من فکر می کنم برگ برنده دیدار خواهد بود لذت عینک و کاملا موفق توسط بسیاری از اقدامات” اشلی Tellis که تاتا صندلی امور راهبردی و یک عضو ارشد در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی گفت PTI. مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار مي رود خروشان استقبال lakhs از مردم هنگامی که او می رسد در احمدآباد گجرات. او همراه با نارندرا نخست وزیر انتظار می رود برای ارائه یک سخنرانی تاریخی در مقابل صدها و هزاران نفر از مردم در تازه ساخت Motera ورزشگاه بزرگترین ورزشگاه کریکت جهان است.

یکی از برجسته ترین کارشناسان در هند Tellis, اما اشاره کرد که در این لحظه او مطمئن نیستید که آیا اختلافات تجاری بین دو کشور حل خواهد شد.

مقامات ارشد دولتی هستند, تنگ, حرف در مورد این موضوع به جز برای اظهار نظر در اخیر است که دو کشور در آستانه یک معامله بسته و یا یک مینی معامله تجارت. “اگر چه GOI (دولت هند) ادعا کرده است که هر دو طرف در حال نزدیک شدن به یک معامله من فکر نمی کنم وجود داشته است پیشرفت واقعی — قطعا هیچ که برآورده خواهد شد USTR (ما نمایندگان تجاری). ما ممکن است برخی از پیشرفت های دفاع فروش اما این که نامشخص بیش از حد” Tellis اشاره کرد.

“هنوز دو کشور به خوبی انجام داده اند که در آن همکاری های دفاعی نگران است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که بیش از را می توان گفت برای بسیاری از دیگر ما روابط با متحدان آن است. من انتظار این را بیشتر تعمیق در سال های آینده گفت:” در پاسخ به یک سوال. “حتی اگر این دیدار پس از آن تنها تولید اپتیک خوب من آن را همان اگر آن را تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت از هند به عنوان یک دوست. با توجه به mercurial شخصیت و سیاست است که یک دستاورد کوچک — و من فکر می کنم PM مودی می داند که به خوبی” Tellis گفت.

ریک Rossow, Wadhwani صندلی در آمریکا هند سیاست مطالعات در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی امیدوار است که رهبران دو کشور می تواند نهایی توافق برای حذف برخی از های اخیر تجارت مواد محرک.

“نظر خود من این است که هند را نگه می دارد حفر یک سوراخ عمیق تر در راه اندازی تجارت تنش–به ویژه از طریق شیب دار و رسوم افزایش در فوریه 1, اتحادیه بودجه. بنابراین در کوتاه مدت مقابله به سادگی ممکن است تاخیر در تجارت ما مبارزه” Rossow گفت PTI.

رعایت که برنده خواهد شد و چهارمین دوره متوالی رئیس جمهور برای سفر به هند و دومین دوره متوالی رئیس جمهور برای بازدید از هند در دوره اول خود را در دفتر Rossow این باور بود که در سفر به هند است و دیگر یک رویداد مهم است.

“هند بزرگ است و بازار رو به رشد برای صادرات و ظهور امنیتی شریک برای ایالات متحده… به خصوص مهم به نظر ما گزینه های بیشتر به منظور جلب کردن نیروهای ما در افغانستان و به دنبال یک شبکه از بار گذاری در مناطق که در آن چین افزایش تهدید. هند مهم خواهد بود در هر دو فقره” Rossow گفت PTI.

با توجه به Anish Goel ارشد همکار جدید در امریکا و ارشد سابق کاخ سفید رسمی, مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار آینده سازگار با دیرینه سیاست در هر دو کشور برای ادامه تقویت و حفاری روابط دوجانبه.

“این دیدار خواهد بود, سیاسی, بخشش برای هر دو رئیس جمهور (تهمت) و نخست وزیر (مودی). هند یکی از معدود کشورهایی است که در آن رئیس جمهور بسیار محبوب است. بنابراین او می تواند انتظار می رود عظیم مردم در انتخابات خود را برای تجمع در احمدآباد. به طور مشابه, نخست وزیر قطعا افزایش در حمایت از میزبانی رئیس جمهور” Goel گفت PTI. حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه مودی با استقبال از حواس پرتی اخیر خود مشکلات داخلی است. “این مهم است و گام مثبت در آوردن دو کشور به هم نزدیک است. زمان نیز قابل توجه است که این اولین سفر یک رییس جمهور آمریکا در طول یک سال که او در آن است رو انتخاب مجدد. که به خودی خود یک سیگنال از اهمیت این روابط برای ایالات متحده,” او اضافه شده است.

“تحویل برای این دیدار مطمئنا تمرکز در دفاع و تجارت است. هند در حال حاضر اعلام کرد دلار 3.5 میلیارد دلار در دفاع جدید خرید به امضا می شود در طول سفر است. و هر کس امیدوار است که یک معامله تسکین تجارت رابطه اعلام خواهد شد,” او گفت:.

تجارت معامله شد انتظار می رود در سپتامبر گذشته زمانی که مودی بازدید نیویورک و ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن اما تفاوت نمی تواند کار را در زمان.

کاخ سفید نمی خواهد توافق کرده اند که به این سفر به هند مگر اینکه معامله شد و در مراحل پایانی به صورت جدی. خارج از تجارت و دفاع, تحویل, به احتمال زیاد خواهد متواضع Goel گفت. “مهم این است که رئیس جمهور و نخست وزیر به جامع ملاقات دو جانبه است که در آن تمام مسائل مهم از جمله پاکستان نیز بحث شده است. همکاری استراتژیک بین هند و آمریکا بستگی به بیش از تجارت و دفاع و فروش پس از آن ضروری است که آنها آدرس دیگر مسائل استراتژیک و همچنین” Goel گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im