مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت محدود کردن قطعات یدکی بهداشت و درمان کارگران و افراد وابسته به سرمایه گذاران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور تعلیق مهاجرت در نظر coronavirus اپیدمی اثرات کارت سبز امیدوار عمدتا اما نه همسران و کودکان زیر سن قانونی موجود شهروندان ایالات متحده بهداشت و درمان حرفه ای مانند پزشکان و پرستاران و غنی از سرمایه گذاران.

آن تاثیر نمی گذارد غیر مهاجران ویزای کار بود اما penciled به عنوان چیزی است که می تواند در نظر گرفته شود.

“به منظور حفاظت از بزرگ ما کارگران آمریکایی من فقط امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از ثبت سفارش یکشنبه. “این اطمینان خواهد داد که بیکار آمریکایی ها در تمام زمینه خواهد بود اولین بار در خط شغل به عنوان اقتصاد ما بازگشایی.”

حدود 26.4 میلیون آمریکایی ارائه شده است بیکاری با خاموش کردن این کشور به دلیل بیماری کروناویروس و رئیس جمهور گفت که او می خواهد آمریکا به این ادعا به شغل هنوز هم در دسترس است و یا کسانی که در دسترس تبدیل خواهد شد و نه خارجی ها.

منظور اجرایی تعلیق همه مهاجرت برای مدت 60 روز آینده و امر به اتباع خارجی که در خارج از ایالات متحده ندارد معتبر ویزای مهاجرت و یا هر گونه دیگر سفر رسمی سند صادر شده قبل از دیگر رفت به اثر.

آن را نمی شود به زمان اقامت دائم (گرین کارت) پزشکان و پرستاران محققان پزشکی است که می تواند کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس و وابستگان آنها.

همچنین معاف از تعلیق هستند و همسران و زیر 21 فرزندان ما شهروندان متقاضیان EB-5 ویزای سرمایه گذار و اعضای نیروهای مسلح ایالات متحده و وابستگان آنها و پناهجویان و پناهندگان.

منظور فسخ می تواند در پایان 60 روز و یا تمدید و یا باب روز پایین و یا گسترده تر.

یک ارائه در این سفارش می گوید: “اقدامات بیشتری” می تواند در نظر گرفته شود بر اساس “نقد و بررسی (از) غیرمهاجرتی برنامه ها” که می تواند شامل هر چند ذکر شده در سفارش در کوتاه مدت ویزای H-1B که رفته اند بیشتر به سرخپوستان استخدام توسط ما کارفرمایان از دانشگاههای آمریکا یا از هند است.

مردم از هند بوده اند عمده بهره مند از کارت سبز در سال های اخیر است. یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه گفت: نزدیک به 1 میلیون کارت سبز صادر شده در سال 2017 126,000 رفت و به متقاضیان از هند; پس از مکزیک و چین و کوبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>