مغلوب ساختن پیشی جستن CDC بازدید از نگرانی در ما توانایی مقابله با شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه تبدیل به یک scattershot دفاع از دولت خود را از دست داده و coronavirus شیوع veering به سیاسی نمره-اقامت, مبالغه و بحث harking بازگشت به خود را استیضاح.

با بازارهای مالی کند و این ویروس گسترش تهمت سعی کردم یک بار دیگر به سرکوب رشد زنگ است که باعث شده سفر به توان محدود و حوادث لغو شود از ساحل به ساحل. اما مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن خود را “حفظ آمریکای بزرگ” کمپین کلاه در حالی که بحث جهانی نگران بارها و بارها detoured از پیام خود از اطمینان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام واشنگتن با فرماندار است که در برخورد با جدی ترین شیوع بیماری در کشور یک “مار.” او گفت که او می خواهم را ترجیح می دهند که مردم در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز چپ روی به طوری که آنها نمی تواند اضافه شود به تعداد برای کشور تعداد کل عفونت. و او به دروغ ادعا کرد که یک آزمون برای این ویروس در دسترس بود بلافاصله به همه کسانی که آن را می خواهم.

او همچنین پیشنهاد کرد دقت coronavirus آزمون “کامل — مانند نامه کامل بود.” با این تهمت بود از ساختن یک مقایسه با ژوئیه تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین که منجر به استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن بود که تبرئه شده توسط سنا در ماه گذشته اصرار او هیچ چیز اشتباه است.

قبل از ترک واشنگتن تهمت امضا $8.3 میلیارد coronavirus پاسخ لایحه بودجه در مجلس و دستور عمومی: “آرام می شود. آن را دور خواهد رفت.”

“ما به تعداد کم در مقایسه با کشورهای بزرگ در سراسر جهان است. تعداد ما کمتر از فقط در مورد هر کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد موارد ویروس.

اما پیام بود بیشتر پراکنده در CDC انعکاسی از دوباره خاموش-در-دوباره طبیعت از سفر خود را. کاخ سفید اعلام کرده بود اوایل جمعه که برنده سفر به CDC لغو شد به دلیل نگرانی در مورد احتمال عفونت وجود دارد, اما آن شخص آزمایش منفی و تهمت به پایان رسید تا پس از رفتن همه.

در طول سفر خود به CDC تهمت تبلیغ رأی خود را در تالار شهر این هفته در فاکس نیوز و سی ان ان مسخره خبرنگار. او قطع بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به عنوان او تلاش کرد به وکیل آمریکایی به بیمار. و با وجود خواستار این هفته برای bipartisanship در طول بحران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی شود تعریف خود را در طول پنج شنبه جلسه ای با رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن به خاطر “او یک مار.”

“بنابراین من گفت: Mike نمی شود تعریف فرماندار چرا که فرماندار یک مار باشه ؟ Inslee. من گفت: “اگر شما خوب به او امکان استفاده خواهد شد.’ و من می گفتم نه. اجازه دهید من فقط به شما بگویم: ما باید بسیاری از مشکلات با فرماندار, فرماندار واشنگتن است. … بنابراین مایک ممکن است خوشحال با او است اما من نیستم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اصرار داشت که برای کسانی که نگران ویروس “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.”

پنس که ریاست فدرال coronavirus نیروی کار در یک بعد از جلسه پیشنهاد یک جدول زمانی از “هفته” قبل از آزمون خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس عموم است.

پنس نیز خواسته شد که آیا تهمت نظرات در مورد Inslee و استیضاح مطرح شده سوال در مورد چگونه به طور جدی رئیس جمهور با در نظر گرفتن این ویروس. معاون رئیس جمهور پاسخ داد: “من به شما قول می دهم رئیس جمهور تهمت هیچ اولویت بالاتر نسبت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا.”

Inslee توییتی خود را در پاسخ به تهمت نظرات: “این مهم است که رهبران به صحبت با یک صدا. من فقط آرزو می کنم رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور می تواند در همان صفحه.”

تهمت نیز گفت: صحبت در گوشی با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مورد 3,500 مردم گیر در یک سفر دریایی کشتی های لنگر انداخته در سواحل کالیفرنیا. او گفت که او ترجیح می دهم برای مسافران باقی می ماند در کشتی — در بخشی به طوری که آنها نمی خواهد تعداد برابر تعداد کل قربانیان در ایالات متحده است.

“من لازم نیست به اعداد دو دلیل از مردم در آن کشتی,” او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند او می خواهد تسلیم به کارشناسان پزشکی و پنس بعد گفت: کشتی خواهد بود به ارمغان آورد متحده آمریکا.

قانون تهمت امضا در کاخ سفید را فراهم می کند فدرال بهداشت عمومی سازمان با پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده سازی و پاسخ به تهدید.

“این یک پیش بینی نشده مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ویروس. “آن را از هیچ جا آمد. ما مراقبت از آن را.”

رئیس جمهور در حالی که تور CDC صحبت کردن توانایی خود را برای درک این ویروس اگر چه او بارها و بارها misstated چه مدت آن را برای یک واکسن به توسعه یافته و در دسترس است.

“من می خواهم این مسائل است. من واقعا آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند. … شاید من یک توانایی طبیعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>