رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ملاقات مدیران بزرگ شرکت های هندی با منافع ایالات متحده به عنوان او به نظر می رسد به طبل سرمایه گذاری در طول سفر خود به دهلی نو این ماه است.

مدیران برخی از شرکت ها انتظار می رود برای حضور در این جلسه عبارتند از: هند نفت و گاز شرکت Reliance Industries, متنوع, گروه تاتا و پسران و خودکار شرکت های بخش مانند بهارات فورج ماهیندرا و ماهیندرا و Motherson صنعت و کسب و کار منابع به رویترز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ایجاد اولین سفر خود به عنوان رئیس جمهور به هند در فوریه. 24-25 که در طی آن او را به سفر نخست وزیر نارندرا مودی در ایالت گجرات به دنبال مذاکرات در دهلی نو. دو کشور در حال تلاش برای امضای یک قرارداد تجاری در طول سفر خود.

در فوریه. 25 جلسه است که برنامه ریزی شده بین تهمت و مدیران به ویژه کسانی که با تمرکز بر ایجاد شغل و تولید در ایالات متحده ابراز نگرانی کرد.

در این جلسه که برگزار خواهد شد در دهلی نو شد و بعید است که شامل مدیران شرکت های ایالات متحده گفتند.

ایجاد مشاغل جدید و افزایش تولید بسیار مهم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد انتخاب مجدد خود را بعد از این سال. ایالات متحده آمریکا کارخانه فعالیت دوباره در ماه ژانویه اما تنها پس از آن قرارداد برای پنج ماه متوالی.

“رئیس جمهور (تهمت) است که علاقه زیادی به اذعان شرکت های هندی که در حال تمرکز بر تولید در ایالات متحده آمریکا گفت:” واشنگتن-بر اساس منبع آگاه از برنامه.

ایالات متحده یک بازار کلیدی برای چندین شرکت هندی.

ماهیندرا در سال گذشته گفت: در آن سرمایه گذاری خواهد کرد یکی دیگر از $1 میلیارد دلار در ایالات متحده و متعهد به ایجاد مشاغل در آمریکا در حالی که بهارات فورج اعلام کرده است قصد دارد به سرمایه گذاری 56 میلیون دلار برای راه اندازی یک کارخانه جدید در کارولینای شمالی.

$100 میلیارد تاتا گروه می گوید: این یکی از بزرگترین هند-شرکت های چند ملیتی که مقر آن در آمریکای شمالی با 13 شرکت و بیش از 35 ، 000 کارکنان.

کنفدراسیون صنایع هند و ایالات متحده-هند گروه تجارت پیشنهاد کرده اند چندین هندی مدیران برای مغلوب ساختن پیشی جستن نشست و سفارت آمریکا در دهلی نو بررسی شد که یک منبع اضافه کرد: فهرست نهایی شد و در عین حال به نهایی.

سفارت آمریکا در دهلی نو کاهش یافته است به نظر.

به غیر از دیدار با رهبران کسب و کار و مودی تهمت است انتظار می رود برای حضور در یک رویداد در یک استادیوم در گجرات در امتداد خطوط از “پرونده مودی” برگزار شد در هوستون در سپتامبر گذشته که در طی آن رهبران دو کشور ساخته مشترک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im