تهمت و تهدید به قطع کامل روابط با چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را تهدید به قطع روابط با چین در پاسخ به گسترش رمان coronavirus در سراسر جهان است که به کشته شدن نزدیک به 300,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 80 ، 000 در امریکا است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند قطع کامل رابطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس اخبار کسب و کار در یک مصاحبه.

شده است وجود دارد افزایش فشار بر رییس جمهور در چند هفته گذشته به اقدام علیه چین به عنوان قانونگذاران و نظر سازندگان احساس می کنید که COVID 19 در سراسر جهان از ووهان به دلیل چینی انفعال.

در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهید به صحبت با رئیس جمهور چین در حال حاضر. “من رابطه بسیار خوبی اما من فقط — در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او,” او گفت:, و اضافه کرد که او بسیار نا امید با چین است.

ایالات متحده بارها خواسته چین اجازه می دهد تا جامعه بین المللی برای رفتن به ووهان آزمایشگاه به بررسی ریشه های کروناویروس.

“ما خواسته به بیش از و به آنها گفت: هیچ. آنها نمی خواهند ما کمک کند. و من فکر کردم که خوب بود چرا که آنها باید بدانند آنچه که آنها انجام می دهند. پس از آن بود یا حماقت بی کفایتی و یا عمدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo ادعا کرده اند که این ویروس کشنده نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی در مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گذشته.

چین را رد کرده است پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان. PTI LKJ ZH ZH

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>