مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید حمله که می پرسد سازمان ملل متحد بدن برای نشان دادن استقلال از چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای به سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم جهانی سلامت بدن از چین را در کنار طول coronavirus بیماری همه گیر.

در این نامه آمده است با مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز سه شنبه. در این نامه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کسانی که به طور مداوم نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی پیش از آن. “چه کسی شکست خورده به طور مستقل بررسی گزارش های معتبری که در تضاد مستقیم با دولت چین حساب های رسمی حتی کسانی که از منابع در ووهان خود را,” او گفت: در این نامه است.

او در ادامه گفت که چه کسی می دانست در مورد عمده بهداشت عمومی نگرانی در ووهان در دسامبر 30, 2019, که همچنین ابلاغ توسط مقامات تایوانی. “اما این که تصمیم برای به اشتراک گذاشتن هر یک از این اطلاعات مهم با بقیه جهان احتمالا به دلایل سیاسی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که حتی پس از اعلام Covid-19 شیوع این که موفق به مطبوعات چین برای به موقع پذیرش از یک تیم بین المللی از کارشناسان پزشکی.

او سپس حمله کردند که رئیس در این نامه است. “فقط چند سال پیش زیر جهت های مختلف مدیر کل این است که به جهانیان نشان داد که چه مقدار از آن را ارائه کرده است.”

“روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در انعقاد para نامه. “تنها راه رو به جلو برای این است که اگر آن را می توانید در واقع نشان دادن استقلال از چین است.”

تهمت نیز تهدید به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی از کسی و تجدید عضویت ایالات متحده در بدن است. “اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما در سازمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رئیس Tedros در این نامه است.

صحبت کردن با خبرنگاران در کاخ سفید زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سازمان ملل متحد در سلامت بدن ‘عروسکی’ از چین است.

“آنها (که) یک عروسک خیمه شب بازی از چین است. آنها چین محور قرار دادن آن بهتر است. اما آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من فکر می کنم آنها انجام داده اند بسیار غم انگیز است. ایالات متحده می پردازد و آنها را US $450 میلیون دلار در سال است. چین آنها را می پردازد US $38 میلیون دلار در سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که بیشتر مردم فوت کرده اند از coronavirus در این کشور به حال او ندارد و تحمیل ممنوعیت سفر از چین بود که ‘مخالف’ توسط سازمان بهداشت.

واشنگتن ردیابی و قفل شده است به طور فزاینده تلخ تف با پکن بیش از کروناویروس جدید همه گیر و نیز هدف گرفته که به, که در روز دوشنبه لگد کردن آن برای اولین بار تا کنون مجازی مجمع.

یک قطعنامه مطرح شده توسط اتحادیه اروپا خواستار یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” از واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده نزدیک به 4.8 میلیون نفر کشته و بیش از 3,17,000.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان شده است کاستی ها و گفته مجازی مجمع استقبال از او خواستار یک بررسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>