مغلوب ساختن پیشی جستن ریل علیه اوباش خشمگین’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تحویل تاریک و تفرقه پیام در قبل از روز استقلال گفتار ایستاده قبل از کوه راشمور یادبود در داکوتای جنوبی, هشدار در مورد یک “بی رحم کمپین” توسط “اوباش خشمگین” به عنوان او با اشاره به antiracism معترضین و تظاهر کنندگان.

“ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. او با اشاره به حذف اساسنامه آمار و ارقام از کنفدراسیون که جدا از ما برای محافظت و ادامه برده داری و برده داران و همچنین کسانی که اسیر مردم بومی.

“عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور خطاب به مخاطبان بسته بندی در حدود 3,700 مردم با تعداد بسیار کمی از آنها با پوشیدن ماسک. صندلی در محل بود که در نقض کامل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای است که خود کارشناسان موظف اند برای چنین باشد. مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها از مردم خواست برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ به سرعت گسترش بیماری کروناویروس.

اعتراض به تظاهرات بیش از نابرابری نژادی در امریکا و مشاهده آنها را به عنوان تهدید به این پایه از سیستم سیاسی آمریکا نیز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اشتباه نکنید این جناح چپ انقلاب فرهنگی طراحی شده است برای سرنگونی انقلاب آمریکا.”

“فرزندان ما در حال تدریس در مدرسه به نفرت کشور خود,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>