مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هند ساعت برای 20 دقیقه در 28 دقیقه سخنرانی در Motera: BJP رئیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

BJP جمهور J P Nadda در روز پنج شنبه گفت: با در آوردن تابعیت متمم قانون نارندرا حال اجرا چه مهاتما گاندی و نخست وزیران قبلی صرفا در مورد صحبت کردیم.

پرداختن به یک تجمع در هیماچال پرادش را سلن, Nadda به نام مودی یک “رهبر جهان” با استناد همچنین به ستایش او از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوران اخیر هند مراجعه کنید.

Nadda ادعا کرد که جواهر لعل نهرو ایندیرا گاندی راجیو گاندی و مانموهان سینگ در مورد آوردن اقلیت مورد آزار و اذیت در کشورهای همسایه به هند است.

“آنها صرفا گفت: پس اما مودی انجام,” او گفت:.

جمعیت اقلیت ها در پاکستان و بنگلادش و افغانستان به شدت کاهش می یابد گفت: این ادعا که بسیاری از اعضای خود را تبدیل.

قانون جدید سریع-آهنگ هندی شهروندی برای هندوها سیک ها و مسیحیان بودند بودایی ها و Parsis که در سمت چپ این کشورها قبل از سال 2015 به دلیل آزار و اذیت مذهبی.

Nadda متهم احزاب مخالف از گمراه کننده مردم در اصلاح قانون تابعیت.

آغاز یک دو روز از سفر خود به هیماچال پرادش Bharatiya Janata رهبر حزب ادعا کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هند و مودی برای 20 دقیقه از 28 دقیقه سخنرانی در Motera ورزشگاه کریکت در گجرات.

Nadda توصیف مودی به عنوان “رهبر جهان”.

او گفت: abrogation از وضعیت خاص جامو و کشمیر تحت ماده 370 را تقویت منطقه است.

“هند تبدیل به یک کشور قانون اساسی تحت مودی, رهبری,” او گفت:.

او با اشاره به آخرین بلوک شورای توسعه در انتخابات گفت: آنها برگزار شد بدون یک قطره خون ریخته بودن.

اخذ تاییدیه رئیس جمهور گفت: یک تحدید حدود ورزش در جامو و کشمیر در حال حاضر را قادر می سازد رزرو صندلی در Lok سبها و Vidhan Sabha برای Gujjar-Bakarwal جامعه است.

متهم دیگر احزاب سیاسی از “parivarvad” او گفت:, “هیچ کس نمی تواند جلوگیری از بی جی پی از رشد بیشتر آن را به عنوان تنها حزب که مبتنی بر ایدئولوژی. این تنها حزب آن را نگه می دارد در introspecting.” “ما می دانیم که در آینده خواهد شد رئيس جمهور از کنگره NCP, SP, BSP, تلوگو Desam و YSR کنگره است. اما BJP تنها حزب که در آن هیچ کس نمی داند چه کسی خواهد بود رئیس بعدی” او گفت:.

“هیچ کس از خانواده من در سیاست اما من BJP رئیس جمهور در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>