مغلوب ساختن پیشی جستن ضربات سخت ترین تصمیم گیری متحده با بازگشایی طرح

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روز پس از اصرار او قدرت مطلق برای هدایت کشور را بهبود اقتصادی از شیوع کروناویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تحویل کلید به فرمانداران و کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل صادر شده در روز پنج شنبه به صورت متحده را در نظر بگیرید که آنها تصمیم می گیرید که آیا برای استراحت اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات تصویب شده برای جلوگیری از گسترش ویروس. مختصر سند میسازد سه مرحله فرآیند و برگ بسیاری از تصمیم گیری های دشوار به statehouses.

رئیس جمهور بدون مهلت خواستار هیچ اقدام خاص و ارائه کمی کمک های فدرال. یک صفحه از سند می گوید که متحده انجام سرگیری زندگی عادی باید طرح را به “به طور مستقل” امن دنده محافظ و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها. کسب و کار توصیه به آمده تا با خود پروتکل های متوسط چک, دنده محافظ, بهداشت و تست.

“ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری. “حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره.”

ما سهام آتی صعود جمعه در خوش بینی در مورد اقتصادی راه اندازی مجدد. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص ممکن است به سمت اولین back-to-back هفتگی پیشبرد پس قبل از آشفتگی بازار در ماه فوریه آغاز شد.

در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس طرح 1 بعد از ظهر جمعه تماس با حزب دموکرات در cthe فدرال oronavirus پاسخ, با توجه به کاخ سفید. رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در MSNBC جمعه صبح که مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بودجه اضافی برای یک کسب و کار کوچک برنامه که از پول پنج شنبه در حال پیشرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 29 از 50 ایالات متحده واجد شرایط برای آغاز روند بازگشایی دولت او گذاشته یا خواهد بود به زودی آماده نامگذاری مونتانا و داکوتای شمالی و وایومینگ. او توافق با یک پرسشنامه که پیشنهاد هاوایی.

در بهترین حالت یک دولت می تواند رها کردن همه اما حداقل اجتماعی فاصله شیوه ظرف یک ماه تحت این طرح است. هنوز روشن نیست که آیا اکثر فرمانداران و صاحبان کسب و کار و کارگران به اشتراک گذاری این رئیس جمهور خوش بینی است که آن را به زودی امن به خطر کاهش اقدامات است که در حال حاضر به نظر می رسد کاهش این ویروس در برخی از نقاط داغ در حالی که مرگ و میر در ادامه به افزایش در سراسر کشور است.

در داکوتای شمالی و وایومینگ تعداد موارد هنوز هم در حال افزایش است که ممکن است رد صلاحیت کسانی متحده از تلاش برای بازگشایی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل. هاوایی فرماندار David Ige یک دموکرات است “کار با کابینه خود و دیگران به تعیین نقاط عطف خاص مورد نیاز خواهد بود برای هاوایی برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی مجدد” سخنگوی سیندی مک میلان گفت.

McMillan گفت: دولت هنوز آن را باور دیدار فدرال معیارهای.

یک سخنگوی مونتانا فرماندار استیو بولاک یک دموکرات نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد تهمت دستورالعمل.

تست ضعف

فراگیر ضعف مغلوب ساختن پیشی جستن طرح این است که ما هنوز فاقد کافی تست ظرفیت به می دانم که با دقت زیادی که در آن ویروس در حال گسترش است. آزمون در ادامه به جیره بندی اولویت گروه و این کشور هنوز به طور گسترده ای در دسترس تست آنتی بادی است که می تواند به شناسایی افرادی که آلوده بودند و بهبود بدون تجربه علائم.

رهبران کسب و کار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه که گسترده تست شد کلید برای بازگشایی.

“بدون کافی تست — و آنها در حال صحبت کردن میلیون ها نفر از آزمون در هفته — شما نمی تواند با دقت پیش بینی کند چه نرخ واقعی عفونت است” گفت: پل Meechan زیستی خطر مشاور که تا زمانی که در سپتامبر گذشته بود که مدیر دفتر ایمنی, بهداشت و محیط زیست در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“تا زمانی که ما آن خطوط و ما می توانیم بحث در مورد آنچه در آن به معنی رفتن به پایین که شما در واقع باز کردن درب برای ساخت آن حدس وحشی” او گفت:. “و این خوب نیست سیاست های عمومی. آن را نه علم خوب است.”

دبورا Birx دولت در بخش درمان که یکی از تهمت های برتر پزشکی مشاوران و گفت: این کشور به اندازه کافی تست ظرفیت برای افراد با علائم و کسانی که در تماس با موارد تایید شده و می توانید رفتار “نظارت” تست بسیار مهم است که برای دفع شیوع آینده. دولت در تلاش است تا امکان استفاده از “آرایه شگفت انگیز” از ظرفیت برای “یک میلیون” آزمون ها در هر هفته Birx گفت: هر چند که ممکن است به اندازه کافی.

Micha Benoliel, یک کارآفرین است که منجر به توسعه یک تماس-ردیابی برنامه به نام ائتلاف که انتظار می رود برای استفاده در شهر برکلی گفت: “وجود ضرورت برای پایان دادن به کل مستند به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از کشتار اقتصاد” است که “ما نیاز به قرار دادن علم برای اولین بار در تصمیم گیری ما.”

“خیلی بیشتر دسترسی به تست مورد نیاز است برای ما برای شروع یک رویکرد مترقی در برگشت به حالت عادی فعالیت های اقتصادی,” او گفت:.

نا امید رئیس جمهور

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ساخته شده ساده سرخوردگی خود را با اجتماعی فاصله انزوای رفتارهای که آمریکایی ها به تصویب رسید و برای محافظت از خود از این ویروس حتی قبل از او آنها را تایید مارس 16. این شیوه را خرد اقتصاد ایالات متحده آمریکا که کمتر از دو ماه پیش بود که رئیس جمهور قوی ترین استدلال برای انتخاب مجدد.

گالوپ میگوید که مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کاهش یافت و شش درصد از اواسط ماه مارس زمانی که او به بهترین شخصی از 49 درصد است.

“به سلامت فعلی و بحران اقتصادی است که بدون شک بزرگترین چالش های ریاست جمهوری خود تا کنون — و می تواند مخاطره جایگاه او در سال آخر دوره اول خود را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد” رای گیری خدمات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل جدید به عنوان احترام به فرمانداران به عنوان آنها انعطاف پذیر هستند. معیارهای مبهم و خیلی به سمت چپ در اختیار متحده است.

این طرح به نام “باز کردن امریکا دوباره” به تشریح سه مرحله از بازیابی از شیوع بیماری در اجتماعی که فاصله محدودیت ها برداشته گام به گام. در مرحله سوم و نهایی کارفرمایان می توانند “رزومه محدودیت نیروی انسانی” از محل کار در حالی که تئاتر و ورزشگاه و دیگر مکان های تجمع می تواند با “محدود فیزیکی فاصله پروتکل.”

“جدید عادی” Birx آن را به نام.

برای حرکت به مرحله اول و پس از آن دوباره به مراحل بعدی این طرح توصیه می کند که ایالات سند کاهش در موارد coronavirus و آنفولانزا مانند بیماری برای دو هفته.

‘به معنای واقعی کلمه فردا’

برخی از ایالت ها می تواند وارد فاز یک و شروع به بلند کردن محدودیت بلافاصله — “به معنای واقعی کلمه فردا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. محرومیت یک تجدید حیات از عفونت آنها می تواند رسیدن به فاز سه در چهار هفته. مشخص نیست که آیا هر یک از استانداران را به دنبال حرکت است که به سرعت خطر سیاسی برای گفتگو با شیوع موج.

“ما بخش های زیادی از این کشور که در حال حاضر آنها می توانید شروع به فکر کردن در مورد باز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من آن را به یک پازل زیبا — شما باید 50 قطعه بسیار متفاوت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل نیز متحده — به خصوص بدترین ضربه آنهایی — مجوز برای انجام آنچه آنها در حال حاضر انجام می دهند.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom یک دموکرات اتحاد پیوست با فرمانداران در واشنگتن و اورگان به مجموعه سیاست های مشترک برای نهایی بازگشایی. او گفت: در یک کنفرانس خبری که تهمت درک نیاز برای آزمایش های گسترده و ابراز قدردانی رئیس جمهور نیست, تلاش برای تحمیل اولویت های خود را در ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده “نیاز به یک رویکرد مرحله به مرحله یک متفکر و منطقی رویکرد” Newsom گفت.

فرمانداران در غرب و شمال را تشکیل داده اند مشابه منطقه ای مشارکت. فرماندار میشیگان گرچن Whitmer — بالقوه همسر در حال اجرا برای مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک چلنجر جو بایدن که با آن مواجه ضد خاموش کردن اعتراضات به رهبری تهمت عملیاتی — ذکر شده خود نیاز به در نظر گرفتن بازگشایی او دولت: کاهش میزان عفونت های جدید تست و ردیابی برای افراد بیمار و مراقبت های بهداشتی و ظرفیت و محل کار اجتماعی فاصله.

فرماندار کنتاکی اندی Beshear که بخشی از ائتلاف میانه با Whitmer در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که اقتصاد منطقه ای نمی خواهد بازگشایی تا “زمان مناسب است.” دولت دیدم 10 روز کودک مبتلا به این ویروس در روز پنج شنبه.

شرکت Unease

شرکت نیز به احتمال زیاد مضطرب با مراحل پیشنهاد شده توسط هدایت-و یا قادر به عملکرد حتی در زیر محدود اجتماعی فاصله که هنوز پیش بینی در فاز سه گفت: Scott فان رئیس انجمن از تداوم و حرفه ای یک 1,700-عضو سازمان حرفه ای کسب و کار توصیه می کند که شرکت های در مورد چگونه به کار در زمان بحران.

“شرکت های بزرگ به طور خاص در حال رفتن به بسیار به چالش کشیده این در شرایطی از دولت فدرال و یا برخی از نهاد و یا شاید از طریق برخی دیگر از سوابق که شرکت نمی تواند در قبال کسی که از مرگ” فان گفت.

هر گونه بازگشت به حالت عادی نیاز به آزمایش های گسترده و سریع شناسایی موارد و ردیابی و آزمایش از تماس با افراد آلوده گفت: Sandro Galea متخصص اپیدمیولوژی و دین از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی.

“من متقاعد نشده ما باید این منابع در دسترس” Galea گفت. “ما نیاز به دوباره پدیدار شود. و به ظهور مجدد ما نیاز به برنامه ریزی برای چگونه برای کاهش خطر ابتلا به هر صورت تبدیل شدن دوباره شیوع و هر شیوع تبدیل شدن به یک اپیدمی است. من فکر نمی کنم ما آماده شود فردا.”

ژوئن است مردها, او گفت:.

اما این دستورالعمل تا حد زیادی ترک به فرمانداران و کسب و کار انتخاب که آیا به تلاش برای بازگشایی — و در نتیجه عواقب ناشی از حرکت بیش از حد به زودی.

“این رفتن به بسیار وابسته به فرماندار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد خطر این رویکرد است.

“این بازی uncharted آب او گفت:” کاخ سفید در کنفرانس خبری. “ممکن است برخی از موانع. ما ممکن است به جلو و عقب و سپس به جلو بروید.

اما او گفت: “من دیدن ما بیشتر نسبت به حالت عادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>