مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی جنگ قدرت برای مبارزه با COVID-19; آمریکا و کانادا تعطیل مرز

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او قصد دارد به استناد قانون زمان جنگ است که اجازه خواهد داد که او را به هدایت گسترش تولید لوازم مورد نیاز به آدرس شیوع کروناویروس. او پیش از آن اعلام کرد که بسته شدن موقت مرز با کانادا توسط “رضایت متقابل”.

دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور گفت که او امضا خواهد کرد و پس از یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید است که یک جنگ سرد-عصر قانون است که دولت انتظار دارد که به استفاده از به افزایش, لوازم, پنکه, ماسک و سایر مواد مورد نیاز برای مقابله با شیوع بیماری که به کشته شدن حداقل 110 در کشور است.

چند قانونگذاران به نام به حال برای استناد به این قانون از نظر شیوع در روزهای اخیر. “ما نیاز دولت فدرال به شدت به گام تا رهبری خود را در جنگ علیه COVID-19 بسیج تولید انبوه به فوریت مورد نیاز تجهیزات آماده سازی برای مرحله بندی موقت بیمارستان و تخت و با استفاده از هر اهرم از قدرت اجرایی برای صرفه جویی در زندگی” سناتور دموکرات باب منندز گفته بود در بیانیه ای در روز سه شنبه.

رئیس جمهور اعلام کرد بسته شدن مرز با کانادا در یک صدای جیر جیر. “ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود. جزئیات را دنبال کنید!” ایالات متحده بسته مرز با مکزیک زودتر و همچنین ممنوع, سفر از اروپا, چین, کره جنوبی و ایران است.

در جلسه کاخ سفید با رئیس جمهور آمریکا در دفاع یک بار دیگر خود را ادامه استفاده از عبارت “چینی ویروس” برای coronavirus است که به عنوان انتقاد نژادپرستانه و تفرقه. “آن را نژادپرستانه در همه, در همه گفت:” رئیس جمهور اضافه کرد: “این از چین می آید که چرا. من می خواهم می شود دقیق است.”

پرسید: اگر خواستار آن چینی “ویروس” — و یا به عنوان “کونگ آنفولانزا” یک خبرنگار پرسید: به نقل از یک ناشناس مقام کاخ سفید — قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار در معرض خطر گفت: “نه در همه”.

رئیس جمهور همچنین با طعنه آینده اعلام کرد مربوط به غذا و دارو ایالات متحده که آژانس تایید داروهای جدید بعد شنبه یا پنج شنبه. او به جزئیات اما وال استریت ژورنال گزارش داد که رئیس جمهور شد با توجه به صدور یک فرمان اجرایی به گسترش تحقیقاتی مواد مخدر و درمان در حال آزمایش. آزمایش های انسانی آغاز شد واکسن در اوایل این هفته.

در مورد وال استریت ژورنال گزارش رئیس جمهور گفت: تا به حال آن را دیده نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>