مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که مدرسه باز اما معلمان نیست بنابراین مطمئن شوید که

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است و موقعیت خود را روشن است: “مدارس باید باز در پاییز!!!” او توییتی دوشنبه. به عنوان Covid-19 موج در بخش هایی از ایالات متحده, بسیاری از معلمان قانع نشده.

این بیماری همه گیر را همیشه در حال تغییر طبیعت به سرقت از مدارس از توانایی برنامه ریزی با اطمینان — نه تنها برای آموزش اما برای ارائه تجهیزات حفاظتی و فشرده تمیز کردن. حتی اگر پایدار در کاهش عفونت اجازه می دهد تا آنها را به باز کردن درهای خود را, بسیاری از در حال آماده سازی یک ترکیب حضوری و آموزش از راه دور است که برخی به سقوط کوتاه از رئیس جمهور انتظارات.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“واقعیت این است که آنها را به نقشه چندین سناریو برای سقوط با امکان واقعی است که آنها نمی دانند چه سناریو خواهد بود در اولین روز مدرسه” گفت: بتهنی ناخالص دانشیار مدیر مرکز در بازسازی آموزش و پرورش عمومی در دانشگاه واشنگتن در بوتهل است که ردیابی ولسوالی’ پاسخ به coronavirus shutdown.

در واشنگتن در روز سه شنبه تهمت میزبان یک گردهمایی از بهداشت و آموزش و پرورش رهبران — و همچنین به عنوان دانش آموزان و والدین — برای یک رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “ملی در گفت و گو با خیال راحت بازگشایی مدارس آمریکا.”

این رویداد می آید به عنوان بسیاری از دانش آموزان رویکرد پنج ماه بدون تنظیم پا در یک کلاس درس. طرفداران بازگشت می گویند آموزش از راه دور است hobbling کودکان توسعه و اقتصاد با پدر و مادر در تلاش برای حقه بازی کار می کنند و فرزندان خود را. بسیاری از معلمان می گویند آنها به خوبی آگاه از مزایای چهره به چهره آموزش اما نگرانی در مورد به خطر انداختن دانش آموزان و همسالان.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به همکاری با روسای دانشگاه ها و superintendents مدیران مشاوران و معلمان و متخصصان سلامت والدین و دانش آموزان برای اطمینان در شخص یادگیری رزومه خود را در یک محیط امن و سالم راه” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

اقتصادی کشیدن

مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که مدارس باز این پاییز برای من یادآوری از چه سیاسی این موضوع تبدیل شده است. “این تعجب آور نیست” گفت: Douglas Harris, صندلی وزارت اقتصاد در دانشگاه Tulane در نیواورلئان و عمومی-آموزش و پرورش ، “اقتصاد واقعا نمی تواند پشت باز دوباره تا زمانی که بچه ها به مدرسه بروند.”

لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه معلمان گفت: مدارس نیاز به یک عظیم تخصیص فدرال محرک بودجه برای خرید تجهیزات حفاظتی و استخدام شوی. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز دوشنبه پیش بینی کرد کنگره این ماه به تصویب نهایی نجات بسته است.

معلمان معتقدند که آموزش از راه دور نیست و مطلوب گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا. مناظره واقعی او در اطراف چگونه به بازگشت به مدرسه با خیال راحت-و نیاز به پول برای انجام آن حق است.

“در هر صورت شما باید یک ادم احمق و ابله در مورد درک نیست که چگونه دولت و یا مدارس و یا شما باید واقعا عاطفه و ترسو است که شما می خواهم صبر کنید تا پایان, تا آن را تقریبا بیش از حد دیر” Weingarten گفت.

اجتماعی را حفظ فاصله و مدارس را مجبور به استفاده از lunchrooms ورزشگاه کتابخانه ها و تریلر به عنوان کلاس های درس. برخی از آنها با توجه به چرخش کلاس ها در صبح و بعد از ظهر و یا سه روز در هفته. دیگران ممکن است نگه دارید مسن تر دانش آموزان آنلاین در حالی که با استفاده از دبیرستان کلاس های درس برای کودکان جوان تر که نمی یاد به خوبی از طریق زوم گارسیا گفت.

ناخالص گفت: مدارس نیز ممکن است نیاز به چرخش از طریق حالات مختلف به مدرسه می رود و همه گیر تغییرات دوباره.

در نیویورک فرماندار اندرو کومو در روز دوشنبه تصریح کرد که هیچ تصمیم گیری شده است که آیا دانش آموزان در سراسر کشور قادر خواهد بود به بازگشت برای فرد در یادگیری در پاییز.

“بدیهی است که ما بسیار می خواهم به” کومو گفت:, و اضافه کرد که شهر نیویورک و 700 مدرسه در مناطق در حال توسعه بازگشایی برنامه های است که باید به دولت ارائه شده.

در تگزاس که در آن Covid-19 موارد باید رسید پس دولت سوار بر یک کشور تهاجمی ترین بازگشایی برنامه های معلمان مورد بررسی توسط هوستون فدراسیون معلمان گفته اند که آنها ترجیح می دهند برای بازگشت به فرد در یادگیری تا زمانی که آن را “امن” با توجه به اندی دیویی گروه معاون اجرایی رئیس جمهور.

تعریف امن

“تعریف امن است که در آن ما مخالفت او گفت:” از طریق تلفن و دوشنبه. “مشکل این است که این منطقه داده نشده است, و ما هر گونه راهنمایی در آن به دلیل این منطقه می گوید: دولت داده نشده است, و هر گونه راهنمایی در آن است.”

آخرین نظرسنجی انجام شده توسط El Paso شعبه عقبی نشان داد که تنها 7 درصد از 790 پاسخ دهندگان در حمایت از کامل چهره به چهره آموزش در شروع سال تحصیلی. حدود 20 درصد گفت: آنها پشتیبانی از یک “هیبرید” بازگشت در حالی که حدود 72% گفت: آنها علاقه از راه دور یادگیری است. این شهر و مناطق اطراف آن دو اصلی مدارس در هر دو طرح برای شروع چند هفته اول سال تقریبا.

معلمان برای هوستون Independent School District باید تا پایان این هفته تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به استعفا برای جلوگیری از به طور بالقوه نیاز به بازگشت به کلاس های درس. پس از آن آنها را در معرض خطر داشتن گواهینامه آموزش معلق برای یک سال اگر آنها سرپیچی از یک فرد برای شروع سال تحصیلی با دائمی نماد است که می تواند آن را سخت تر برای آنها را به استخدام در دیگر مناطق دیویی گفت.

لسلی لا فالیت سوم-معلم کلاس در Kiker ابتدایی در آستین گفت که او آماده برای حرکت به ماساچوست که در آن زن خانواده اگر مربیان مجاز نیست به چوب به آموزش آنلاین.

“آن شدید اما من مایل به انجام است که اگر ما از دست دادن گزینه” گفت: لا فالیت, 46. “من از دست بچه ها من می خواهم با آنها می شود. اما نه به ضرر سلامت خود و سلامت من.”

در سیاتل, سایت عمده ما شیوع مقامات به دنبال ترکیبی از بازگشایی. پدر و مادر خواسته شده است برای پر کردن یک پرسشنامه با تنظیمات خود را بنابراین این منطقه می توانید برنامه. در ماه اوت خانواده ها باید نهایی خود را انتخاب کنید.

“ما در حال تمرکز بر روی ساخت که به عنوان عادلانه و امن به عنوان امکان پذیر است گفت:” جولی پوپر ، سخنگوی سیاتل انجمن های آموزشی که نشان دهنده برخی از 6000 عضو از جمله معلمان و کارکنان.

قبل از باز کردن این اتحادیه می خواهد به مطمئن شوید سیاتل است که هزینه های کافی در کارکنان و تجهیزات حفاظتی برای دیدار با سلامت دولت و قوانین ایمنی و همچنین به عنوان اضافه کردن وادار سازد کارگران برای ضد عفونی کردن و داشتن پرستاران و روان-بهداشت حرفه ای در هر مدرسه روزانه پوپر گفت.

نظیر تعامل

در کارولینای شمالی انجی Mangin است که خوش بینانه در مورد گرفتن دو ورودی هشتم کلاس بازگشت به مدرسه به خصوص دختر او پس از داشتن آنها در خانه-یادگیری از مارس.

“پسر من بود بیش از حد تحت تاثیر این تغییر اما دختر من نیاز است که تعامل با همسالان خود گفت:” Mangin, 54, که با این نسخهها کار در بیمه و ریسک گروه دایره K فروشگاه رفاه.

Tulane را هریس که مطالعات اقتصاد آموزش و پرورش و سیاست آموزش و پرورش گفت: وجود دارد به سادگی هیچ تضمینی وجود ندارد هر کس در حال رفتن به عقب. “این سخت است تصور کنید که مدارس دوباره باز خواهد شد به طور کامل در فرد در مقیاس بزرگ” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که اجتناب از پوشیدن ماسک در مکان و تشکیل تظاهرات بدون اجتماعی-فاصله مورد نیاز است و خواست دولت های محلی برای بازگشایی شده است. استیسی دیویس دروازه معاون رئیس جمهور از اتحادیه معلمان شیکاگو و معاون اجرایی رئیس جمهور از ایلینوی فدراسیون معلمان گفت که او نیست به او اعتماد به رهبری در سیاست های آموزش و پرورش.

“رئیس جمهور تهمت شده است تقریبا گم شده در عمل با توجه به نگه داشتن آمریکایی ها امن سراسر کشور گیتز گفت:”. “این به من می دهد مقدار زیادی از اضطراب می دانم که او در حال رفتن به مجموعه ای از استاندارد برای بچه ها و کودکان آمریکا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>