مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ‘عنوان’ Covid-19 تهدید می گوید: مریلند فرماندار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ملت فرمانداران بودند بتونه کاری برای مبارزه با کروناویروس در اوایل فوریه اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نازدار رویکرد به گسترش این بیماری مانع ملی در پاسخ به گفته فرماندار مریلند لری هوگان رئیس انجمن فرمانداران ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا “کمرنگ جلوه دادن” خطر و گفت: “این ویروس به ناپدید می شوند” با وجود هشدارهای قبر از بالا ملی کارشناسان هوگان گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه پنج شنبه.

“همه رهبران در دولت کارشناسان و بهداشت عمومی پزشکان در (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) آنها آگاه بودند و ارائه این اطلاعات. و در عین حال به نظر می رسید به عنوان اگر رئیس جمهور بود کمرنگ جلوه دادن آن و گفتن شما می دانید که این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند” هوگان گفت.

بزرگترین اشتباه در چند ماه فرماندار گفت: نبود توسعه ملی در استراتژی تست.

“در طول همه گیر آن (دولت فدرال) بود نه کمک ایالات متحده به اندازه کافی با تست و در حال حاضر آن را به عنوان خونتان دوباره به بالا و ما باید با احیای این ویروس در سراسر کشور, شماره 1 چیزی که ما می توانید انجام دهید این است برای قرار دادن بیشتر به تست و تماس با ردیابی برای شناسایی و جلوگیری از گسترش” هوگان گفت.

هوگان با انتقاد از رئیس جمهور بارها و بارها در کتاب آینده خود را “هنوز ایستاده: بازمانده سرطان شورش جهانی همه گیر و سمی که سیاست تقسیم امریکا” است که برای انتشار در 28 ژوئیه.

در این کتاب هوگان برجسته درهای بسته جلسه ای در واشنگتن در فوریه. 9 بین فرمانداران و کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هوگان نوشت: فرمانداران دریافت یک سری از جزئیات سخنرانی در مورد چگونه این ویروس می تواند فاجعه بار; مرگ و میر قابل توجهی می تواند. هوگان توصیف آن به عنوان “یک دلخراش هشدار از یک خطر قریب الوقوع” با “تضاد بین کارشناسان هشدار رئیس جمهور را اخراج.”

هوگان می نویسد که کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی, توصیه فرمانداران به مشورت با تیم حقوقی برای پیدا کردن آنچه اضطراری برای بهداشت عمومی در قدرت آنها و اینکه آیا آنها می تواند به منظور قرنطينه.

“که چشم باز جلسه در اوایل فوریه به فرمانداران غول پا تا قبل از این بیماری همه گیر رسما اعلام جهانی و همه گیر” هوگان نوشت. “با رئیس جمهور تا حد زیادی unengaged در این مهم در اوایل دوره فرمانداران آماده بودند به گام تا و سرب در اوایل ماه چه شد و به سرعت در حال تبدیل شدن وحشتناک طاعون.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد این نشست با بیان, اخبار, آزادی, اما بدون جزئیات هوگان می نویسد: در مورد گرانش ارائه.

“پنل تصریح کرد که در حالی که این جدی بهداشت عمومی مهم ترین خطر برای آمریکا باقی می ماند در این زمان که دولت فدرال همچنان مشغول به کار در همکاری نزدیک با دولت و دولت های محلی به آن را نگه دارید که راه” انتشار اخبار گفت.

اما هوگان روز پنجشنبه گفت که او و بسیاری از فرمانداران “آمد و از آنجا با یک حس از این قرار بود به جدی ترین بحران بهداشتی است که امریکا تا کنون با آن مواجه است.”

هوگان نوشت: او قادر به “احساس اصطکاک” با رئیس جمهور در تماس مغلوب ساختن پیشی جستن در شرکت با ملت فرمانداران با توجه به زودتر نقد.

“من نمی تواند از راه من به انتقاد از رئیس جمهور” هوگان گفت: پنج شنبه. “اما بر خلاف بسیاری از جمهوری خواهان من است که فقط رفتن به نشستن و خفه شو و نه ایستادن و می گویند چیزی اگر من فکر می کنم چیزی اشتباه رفتن.” هوگان گفت: او را در نظر بگیرید یک اجرا برای ریاست جمهوری در سال 2024.

هوگان زد به اصطکاک با مغلوب ساختن پیشی جستن در زمانی که فرماندار اعلام کرد او تا به حال به دست آمده 500,000 ویروس تست کیت از کره جنوبی. در آن زمان تهمت هوگان گفت: لازم نیست برای رفتن به کره جنوبی برای تست.

“من فکر می کنم رئیس جمهور ساخته شده است برخی از مسخره نظر است که ما نمی باید به پیدا کردن آزمون است که ما فقط می توانید تماس بگیرید مایک پنس و تمام تست های ما می خواستیم. آن بدیهی است که درست نیست” هوگان گفت: پنج شنبه. “اگر من مجبور به صرف سه هفته جستجو در سراسر جهان برای پیدا کردن این تست من قطعا نمی خواهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>