مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار: یک افتخار می دانیم; Amit Shah در احمدآباد به نظارت بر فرآورده های

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط PARIMAL DABHI, Shubhajit Roy | احمدآباد | به روز شده: فوریه 24, 2020 7:35:05 am

trump india visit, donald trump in india, trumps in india, donald trump in ahmedabad, donald trump in gujarat, modi trump meeting رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump هیئت مدیره یک نیروی هوایی در پایگاه نیروی هوایی اندروز مریلند یکشنبه. AP

صدها نفر از تابلوهای تبلیغاتی نقطه “رهبران قوی”, “دو شخصیت پویا”, “بزرگ دموکراسی”; دکوراسیون تصویر می کشد وقایع در زندگی ماهاتما گاندی; سنتی هنرمندان از سراسر کشور; 28 مرحله به نمایندگی از کشورهای مختلف در طول یک سفر با برچسب هند جاده نشان می دهد; امنیت مشروط از جمله 15 بمب تشخیص جوخه; و Namaste تهمت رویداد.

دولت در حال کشیدن بدون توقف در نورد کردن فرش قرمز برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که زمین در احمدآباد در 11.40 هستم شنبه برای آنچه که مقامات باید به عنوان “اولین رایج دیدار ایران و هند”.

تنظیم صحنه برای سفر رسمی دو روزه که پوشش تاج محل در آگرا و مذاکرات دو جانبه در دهلینخست وزیر نارندرا توییتی یکشنبه که “هند به نظر می رسد به جلو به استقبال” رئیس جمهور ایالات متحده. “این یک افتخار است که او با ما خواهد بود فردا شروع با تاریخی در برنامه در احمدآباد!” او در توئیتر خود نوشت.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی | نخست وزیر نارندرا مودی به ترک برای مدت کوتاهی احمدآباد

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن ترجمه یک الگوی رفتاری در او بر اساس دنباله ای از فیلم پرفروش Bahubali و نوشت: “نگاه به جلو به بودن با من دوستان زیادی در هند!” بعد از صحبت با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید قبل از خروج خود را تهمت گفت: “من مشتاقانه منتظر بودن با مردم هند است. ما در حال رفتن به بسیاری از میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است. این یک سفر طولانی. من همراه بسیار خوبی با نخست وزیر مودی. او از دوستان من است.”

او گفت: “من متعهد به این سفر طولانی پیش. من نگاه به جلو به آن است. من می شنوم آن را برای رفتن به یک رویداد بزرگ, بزرگترین, رویداد, آنها تا به حال در هند. این چیزی است که نخست وزیر به من گفت. این بزرگترین رویداد آنها تا به حال. آن را می شود بسیار هیجان انگیز است. من رفتن به آنجا برای یک شب.”

در احمدآباد تابلوهای تبلیغاتی, هنرمندان و مراحل جدا از هزاران نفر از ساکنان محلی را خوش آمد می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر از فرودگاه به Sabarmati آشرام جایی که او انتظار می رود به صرف حدود 10 دقیقه به مناسبت اولین سفر یک رییس جمهور آمریکا. او خواهد شد و سپس سر به تازگی بازسازی شده 1.1-لاخ ظرفیت Motera ورزشگاه کریکت برای Namaste تهمت رویداد.

همچنین به عنوان خوانده شده | به عنوان برگ برنده بازديد هند در جدول: برنامه ریزی برای مقابله با چین با رسیدن به نقطه آبی شبکه

مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک خواهد کرد احمدآباد برای آگرا در 3.30 بعد از ظهر و تماشای غروب آفتاب در تاج محل از اطراف 5.15 pm — مقامات آمریکایی بر این باورند مودی خواهد همراه او وجود نداشت تایید از طرف هند. آمریکا دیدار خواهد کرد و سپس سر به دهلی نو برای دو جانبه درگیری های سه شنبه.

در حالی که یک معامله تجاری نمی تواند نهایی در یک مرکز مبارزه با تروریسم است به احتمال زیاد اعلام شده به همراه امضای یک تفاهمنامه در امنیت داخلی است که تمرکز بر حمل و نقل هوایی و مهاجرت امنیتی است. انرژی dialogue به تنوع در هند مورد نیاز است و همچنین انتظار می رود بخش مهمی از مذاکرات.

بالا-طراحی کاخ سفید هیئت شامل سه نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده و از آن خواهد شد اولین بار است که بانوی اول و دختر Ivanka در حال سفر با هم در یک سفر رسمی.

آن را در ماه ژوئن سال 2017 که مودی دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به هند سفر در طول اولین جلسه خود را در کاخ سفید است. “او وعده داده بود به بازدید از هند در دوره اول خود را, و این در حال حاضر انجام” وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla گفت.

Shringla دیده می شد نظارت در آخرین لحظات آماده سازی در احمدآباد یکشنبه با وزیر خانه Amit Shah ورود به شهر به نظارت بر ترتیبات.

این خواهد بود که رییس جمهور پنجمین دیدار با نخست وزیر در هشت ماه پس از اوزاکا بیاریتز, هوستون و نیویورک و مقامات گفت: این نشان دهنده “تمدید شدت” سطح بالا دوجانبه پس از NDA دولت را به قدرت بازگرداند.

بین سال 1947 و در سال 2000 تنها سه رئیس جمهور آمریکا در بازدید از هند — D دوایت آیزنهاور (1959) ریچارد نیکسون (1969) و جیمی کارتر (1978). پس از آن وجود داشته است و چهار جمله بازديد — بیل کلینتون (2000), George W Bush (2006) و باراک اوباما (2010 و 2015).

“ارتباط با ما تبدیل شده است به یکی از مهم ترین روابط امروز. این یک همکاری استراتژیک بر اساس ارزش های مشترک و بشود قرن 21 است. چه در مقابله با تروریسم و یا در حصول اطمینان از صلح آمیز و مرفه هند و اقیانوس آرام و هند و آمریکا را بی سابقه همگرایی منافع” Shringla گفت.

احمدآباد کمیسر پلیس Ashish Bhatia گفت: 33 DCPs و 75 ACPs, 300, بازرسان 1,000 زیر بازرسان 12,000 jawans, 2,000 زنان پرسنل 15 شرکت دولتی رزرو پلیس (SRP) و سه شرکت از اقدام سریع نیروی (RAF) پوشش این دیدار در شهر.

Bhatia گفت: سازمان های مختلف امنیتی جدا از جنگنده ها در حال هماهنگی برای جلوگیری از هر گونه “نامطلوب حادثه”. او گفت که به غیر از تشخیص بمب & اختیار تیم ملی (BDDS) تیم هفت تیم های واکنش سریع (QRTs) مستقر شده اند. پلیس نیز ممنوع استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در شهر دوشنبه و به دنبال کمک از DRDO برای کمک به اجرای این بخشنامه.

وجود دارد برخی از آخرین لحظه اشکالات ، در صبح روز یکشنبه موقت دروازه بنا به استقبال بازدید کنندگان به Motera ورزشگاه به پایین آورده شد توسط بادهای قوی. هیچ کس مجروح در این حادثه خبر داد.

پیش از این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که او انتظار می رود 5-7 میلیون یا حتی 10 میلیون سرخپوستان به استقبال او. هنگامی که یک مقام ارشد هندی رسمی خواسته شده بود در مورد شماره — احمدآباد جمعیت 7-8 میلیون — او با اشاره به جای ملی کشف و گفت: “بیش از یک میلیارد نفر از مردم مشتاق هستند به استقبال او.”

(با Avinash Nair & Sohini Ghosh در احمدآباد و PTI در واشنگتن)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>