مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری منتشر شده $50 میلیارد دلار در بودجه برای مبارزه با کروناویروس در آمریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه روز جمعه که شیوع کروناویروس یک “اورژانس ملی” اجازه می دهد تا میلیاردها فدرال و منابع اختصاص یافته برای سخت-آمار آمریکا.

ملی اورژانس

در اعلام کرد که شیوع کروناویروس در ایالات متحده به منزله ملی اضطراری تهمت استناد استافورد عمل می کنند.

استافورد قانون تصویب شد توسط کنگره در سال 1988 به ارائه کمک های فدرال به دولتهای ایالتی و محلی به منظور “صرفه جویی در زندگی می کند و برای محافظت از اموال عمومی و بهداشت و ایمنی است.”

استافورد عمل نیز می تواند به نام بر ارائه فدرال کمک به دولت ها و دولت های محلی برای کمک به آنها پاسخ به “عمده بلایای طبیعی مانند طوفان و زلزله و رانش زمین, سیل, سونامی یا آتش سوزی.

“تنها دولت فدرال می تواند هماهنگی لازم برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر از این ملی اندازه و دامنه ناشی از یک عامل بیماری زا معرفی شده به کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به ریاست ستاد اطلاع آنها که او با استناد به استافورد عمل می کنند.

در یک اعلامیه تهمت همچنین با اشاره به بخش های ملی شرایط اضطراری عمل می کنند (NEA) به گسترش قدرت از وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای مقابله با بحران.

NEA می دهد کاخ سفید جارو قدرت به اعلام حکومت نظامی, تعلیق و آزادی های مدنی گسترش نظامی توقیف اموال و محدود کردن تجارت و ارتباطات و معاملات مالی.

FEMA

استافورد قانون به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) بخشی از وزارت امنیت داخلی قدرت شیر به یک فاجعه صندوق امداد.

این FEMA صندوق $بود 42.6 میلیارد دلار در پایان ماه فوریه اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “تا به 50 میلیارد دلار” خواهد بود ساخته شده در دسترس است.

در نامه ای به رئیس جمهور روز چهارشنبه در 36 سناتور دموکرات از او خواست تا در قرعه کشی این صندوق برای مقابله با شیوع کروناویروس که باعث شده است که بیش از 2000 عفونت و 47 مرگ و میر در ایالات متحده است.

“دولت و مقامات محلی در حال کار سخت برای کاهش شیوع و محافظت از آمریکایی ها و مداوم فدرال منابع به شدت نیاز به حمایت از این تلاش های” گفتند.

بودجه را می توان برای اهداف مختلف از جمله تست و تشخیص و درمان و نظارت بر تجهیزات پزشکی و سرپناه موقت مانند چادر و یا ساختمان های قابل حمل.

مقامات فدرال فرض 75 درصد از هزینه در حالی که ایالات متحده کمک های باقی مانده 25 درصد است.

سوابق

رئیس جمهور بیل کلینتون با صدور بیانیه ای از اورژانس تحت استافورد قانون در سال 2000 برای کمک به ایالت های نیویورک و نیوجرسی در مبارزه با شیوع ویروس نیل غربی.

باراک اوباما رئیس جمهور استناد ملی شرایط اضطراری عمل می کنند برای پاسخ به شیوع H1N1 آنفلوآنزای خوکی در سال 2009 و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور به استناد آن پس از 9/11.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد NEA در ماه فوریه سال گذشته برای به دست آوردن بودجه خودداری کنگره برای آمریکا و مکزیک, مرز دیوار.

تهمت استفاده کرده استافورد عمل قبلا برای مقابله با ویرانگر آتش سوزی در کالیفرنیا و جاری شدن سیل در میانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد تهدید به قطع FEMA بودجه برای کالیفرنیا مگر اینکه دولت مدیریت جنگل مقامات “عمل خود را با هم” یک تهدید است که به طور گسترده ای را محکوم کرد و یکی است که هرگز انجام شده است.

از دیگر اقدامات

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 31 اجازه داده است که دولت فدرال را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

حرکت مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال ممنوعیت بازدید کنندگان از چین به ایران و سرزمین اصلی اروپا و به جای افراد مظنون به داشتن قرارداد coronavirus در قرنطینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او با توجه به توسعه و ممنوعیت سفر برای بازدید کنندگان از بریتانیا.

فرمانداران 33 از 50 ایالت آمریکا در حال حاضر اعلام متحده اضطراری به دلیل coronavirus به آنها قدرت به چنین مرحله به بسته شدن مدارس و یا ممنوعیت تجمعات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>