مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Covid-19 شیوع ‘توده در سراسر جهان به قتل’, انتقاد شدید چین برای ‘incomp…

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه بیشتر ratcheted تا حملات خود را در چین گفت: آن “بی کفایتی” باعث Covid-19 همه گیر که او به عنوان “توده ای در سراسر جهان به قتل”.

رئیس جمهور آمریکا و متحدان جمهوری خواه به طور فزاینده هدفمند چین در تلاش برای تغییر سرزنش برای تعداد بالایی از عفونت و مرگ و میر در ایالات متحده و رکود اقتصادی باعث کاهش تلاش ها با یک چشم و در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

با اشاره به بیانیه صادر شده توسط “برخی از wacko در چین” به رئیس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر “آن ‘بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل”.

رئیس جمهور خواستار تحقیقات مستقل در مورد منشاء این بیماری همه گیر در ووهان در چین در ماه دسامبر گذشته و پکن تلاش برای پنهان کردن میزان واقعی این بیماری همه گیر با همدستی سازمان بهداشت جهانی است. او به طور جداگانه متهم کرد که در آن مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus شخصا از “اشتباه” خود را از جمله معاونت چین را پوشش.

با تمام 50 ایالات متحده مجموعه ای به بازگشایی بخشی از رئيس جمهور تهمت هم زده تازه جنجال سهشنبه گفت که او در نظر گرفته آن را یک “نشان افتخار” است که ایالات متحده تا به حال بیشترین تعداد عفونت در جهان در 1.5 میلیون استدلال آن شهادت به افزایش تست.

منتقدان pounced از رئیس جمهور استدلال او در نظر گرفتن اعتبار برای بیشترین تعداد از عفونت.

“هنگامی که ما در بسیاری از موارد من نگاه نکنید که به عنوان یک چیز بد; من در آن نگاه کنید به عنوان — در برخی از احترام به عنوان یک چیز خوب این یعنی ما تست خیلی بهتر است,” او گفت: “به نظر من آن را به عنوان یک نشان افتخار. واقعا این یک نشان افتخار است.”

وجود دارد 1.52 میلیون تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده تا پنج شنبه صبح و 91,983 مرگ و میر توسط 20,260 و 1,574 در 24 ساعت گذشته بود. تعداد کل آزمون اداره تا کنون بود 12.6 میلیون, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

تعداد بالایی از عفونت بازتاب بالاتر تست به عنوان رئیس جمهور است و استدلال در دفاع از او اما منتقدان تا حد زیادی نسبت به آنها و تلفات به دولت او با تاخیر و botched پاسخ اولیه به وقوع اجازه داده است که این ویروس به سرعت در حال گسترش بلامنازع.

رئیس جمهور تهمت است تبلیغ, تست آمار و ارقام در روزهای اخیر برای مقابله با نقد است که ایالات متحده نه تست به اندازه کافی به خصوص با ایالات بازگشایی پیوسته است. مقامات بهداشت عمومی در پی آزمایش برای اطمینان از بلند کردن اجسام از محدودیت هایی در زندگی عمومی منجر نمی شود به تجدید حیات آن را به عنوان اتحاد در کشور است.

کانکتیکات شد شنبه 50th دولت آمریکا برای پیوستن به ملی بازگشایی اجازه می دهد رستوران ها, مراکز و برخی از فعالیت های در فضای باز به سر. همانطور که در تعدادی از کشورهای دیگر بقیه اقتصاد و زندگی عمومی خواهد شد در فاز بسته تعیین می شود کاهش بروز عفونت های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر