مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب نرخهای میان نصب coronavirus تلفات مسیرهای پیاده روی بایدن با 8 امتیاز:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیشتر آمریکایی ها شده اند انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به عنوان تلفات مانت از coronavirus همه گیر و او در حال حاضر مسیرهای دموکراتیک چلنجر جو بایدن با 8 درصد در میان رای دهندگان ثبت نام با توجه به رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

نظرسنجی انجام شده در روز دوشنبه و سه شنبه نشان داد که 41 درصد از بزرگسالان ایالات متحده تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد که در پایین 4 امتیاز از مشابه نظرسنجی که زد در اواسط ماه آوریل است. پنجاه و شش درصد از رد تهمت تا با 5 امتیاز در همان محدوده.

این همچنین نشان داد که 46 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها را به عقب بایدن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری در حالی که 38 درصد خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که در مقایسه با 2 نقطه بایدن رهبری در رویترز/ایپسوس رای گیری هفته گذشته است.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

آمریکایی ها همچنین به نظر می رسد به طور فزاینده ای حیاتی از راه ناروا به کار گرفته بحران بهداشت و درمان. با توجه به نظرسنجی کسانی که رد تهمت عملکرد در راس این کشور همه گیر پاسخ تعداد کسانی که تایید توسط 13 درصد – بالاترین سطح خالص پس از مخالفت نظرسنجی شروع به پرسیدن سوال در ابتدای ماه مارس ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به عنوان تهدید این ویروس است که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده بالاترین مرگ و میر در هر کشور است. او گاهی اوقات در تضاد بیماری متخصصان در دولت او ترویج بالقوه درمان که نمی شد یافت می شود موثر است و متهم دموکراتیک فرمانداران از بازگشایی کشورهای خود را به آرامی در جهت صدمه دیده و انتخاب مجدد او شانس.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

خواه رئیس جمهور در دفاع از دولت خود را از دست داده و با بحران متهم کرده است چین از عدم هشدار جهانی به شدت و دامنه شیوع است که با چکش اقتصاد است.

بایدن به طور معمول منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در میان نظرسنجی ها از رای دهندگان ثبت شده در این سال است. اما او منجر شده است به طور پیوسته فرسایش تا این هفته.

عمومی می بیند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد قوی تر برای ایجاد شغل در حالی که بایدن دیده می شود که بهتر است در مسائل بهداشت و درمان. این نظرسنجی نشان داد که تقسیم شد که بیش از نامزد بهتر خواهد بود برای مقابله با کروناویروس پاسخ.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شد آنلاین به زبان انگلیسی در سراسر ایالات متحده است. آن را جمع آوری پاسخ از 1,112 بزرگسالان آمریکایی از جمله 973 که به عنوان رای دهندگان ثبت شده. آن را به حال اعتبار فاصله اندازه گیری دقت از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>