مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت می کند برای کمک به نیویورک دو coronavirus تست: فرماندار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق به دولت فدرال کمک به تهیه مواد شیمیایی و دیگر لوازم مورد نیاز برای نیویورک به دو برابر آن تست ظرفیت برای رمان coronavirus فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه.

Cuomo, صحبت کردن در یک جلسه مطبوعاتی پس از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن پیش از آن در روز نیز گفت: رئیس جمهور نشان داد او را به دریافت بودجه فدرال به ایالت در آینده کمک های مالی قانون توسط کنگره به تصویب رسید.

با کروناویروس مربوط به بستری شدن در بیمارستان, روند کاهش در نیویورک کومو در چند روز گذشته توجه خود را تبدیل به چالش گسترده تست که او گفته خواهد بود انتقادی به نیویورک بازگشت به کار.

کومو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت کرده بود در کاخ سفید جلسه به دولت فدرال را مسئول تامین امنیت مواد است که تولید کنندگان که عرضه نیویورک دولت labs, تلاش برای تهیه از خارج از کشور.

فرماندار اضافه شده بود که آن را تا به دولت خود را برای کمک به آزمایشگاه خود را افزایش تست ظرفیت و سازماندهی نیروی کار مورد نیاز را به نمونه های بیشتر از جمعیت است.

“است که یک هوشمند تقسیم کار” کومو گفت: جلسه. “اجازه دهید هر سطح از دولت انجام آن.”

کومو گفت: نیویورک خواهد هدف به دو برابر تعداد زیادی از مردم این آزمون در هر روز – از جمله تشخیصی و تست آنتی بادی به 40,000. او مشخص می شود آن را به عنوان “یک تعهد” که چندین هفته طول بکشد بدون اینکه خاص در زمان.

نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده گزارش کرده است 257,000 موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس و نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر حسابداری برای حدود نیمی از کشور مرگ و میر.

همراه با دیگر فرمانداران کومو از سوی دولت فدرال به ارائه مستقیم کمک نقدی به آمریکا یک درخواست که تا کنون رفته پاسخ داده نشده در بسته های محرک توسط کنگره تصویب.

ملی انجمن فرمانداران به نام در کنگره به اعطای تعداد 500 میلیارد دلار به همه کشورها برای کمک به تقویت کتک امور مالی.

نیویورک است که در مواجهه با یک دلار و 10 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار کمبود بودجه نیاز به تزریق پول نقد برای پرداخت حقوق معلمان افسران پلیس, بهداشت و درمان کارگران کومو گفت.

“شما می دانید که دولت در حال شکست” کومو گفت که تهمت بود نشان داد او درک وضعیت و حال گفت که “کار سخت” برای دریافت کمک های مالی برای کشورهای در دور بعدی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>