مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه گفت که آن را رد برنامه های کاربردی جدید و کوتاه تجدید دوره برای اوباما-دوران برنامه که سپر افراد جوان از اخراج در نظر گرفتن یک مبارز موضع پس از دادگاه عالی ایالات متحده حاضر به اجازه دهید آن را اوراق به طور کامل.

حرکت مفصل در یک یادداشت از اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به پایان رسید یک ماه از عدم اطمینان در مورد چگونه دولت خواهد پاسخ به آن در دیوان عالی کشور شکست در انتخابات سال است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال راه هایی برای انرژی خود را پایه.

گرگ گفت: دولت ممکن است سعی کنید برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی دوباره برنامه, ریخته گری, آن را به عنوان یک قانون اجرای موضوع است که می تواند کمک به مهاجرت های غیر قانونی. او گفت: دولت فدرال نیاز به زمان بیشتری برای در نظر گرفتن گام های بعدی ارائه این اقدامات به عنوان یک تغییر موقت.

“IF روشن می سازد که برای برخی از کلاس های زیادی از افراد DHS حداقل تحمل کند و اگر نه مثبت تحریم های خود را ادامه نقض قوانین مهاجرت” گرگ نوشت: در این یادداشت.

در مورد 650,000 مردم بخشی از DACA که اجازه می دهد تا مهاجران جوان که آورده بودند به این کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان کار و سپر آنها از تبعید. تقریبا 66,000 مردم در دیدار با سن مورد نیاز برای درخواست با توجه به حزبی مهاجرت موسسه سیاست.

دولت را انکار تمام برنامه های جدید, حد, تمدید برای یک سال به جای دو و رد درخواست توسط IF دریافت کنندگان به بازدید از کشورهای خود مگر وجود دارد “شرایط استثنایی.” گیرنده ممکن است به دنبال اجازه به بازگشت به خانه برای خانواده حوادث تشییع جنازه و یا عروسی و دلایل دیگر هر چند تهمت و دولت به طور کلی آنها را تکذیب کرد.

دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته که تهمت شکست خورده به دنبال حکومت-ساخت روش هنگامی که او تلاش برای پایان دادن به برنامه اما قضات نگه داشته و یک پنجره باز او را به دوباره سعی کنید.

کاخ سفید شده است طرح ابداع را به یکی دیگر از فشار به end IF هر چند آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او را به لحاظ سیاسی حساس به حرکت قبل از ریاست جمهوری. دموکراتیک رقیب جو بایدن می خواهد به نگه داشتن IF بدون قید و شرط.

یک قاضی فدرال در مریلند حکومت در اوایل این ماه که این برنامه باید ترمیم به شکل اصلی خود را, اما دولت بود و مادر تا روز سهشنبه در مورد اینکه آیا این امر شروع به پذیرش برنامه های کاربردی جدید. کاخ سفید پیش بینی چالش های قانونی.

دولت monthlong سکوت کرده بود شدت دستپاچه بسیاری از IF دریافت کنندگان و کسانی که می خواستند برای پیوستن به. ایالات متحده منطقه قاضی پل گریم مریلند منصوب از رئیس جمهور, باراک اوباما, شده که دولت تا پایان روز شنبه به روز رسانی متحده شهروندی و مهاجرت خدمات وب سایت و شروع به اندازه کافی توضیح داد که چرا برنامه ها را رد کرد.

کارشناسان حقوقی بودند تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقتدار به عقب بخش از برنامه است.

“این یک حرکت است که در مخالفت دادگاه عالی آمریکا و فدرال حکم دادگاه گفت:” Shoba Sivaprasad Wadhia یک قانون مهاجرت استاد در پن استیت در پارک دانشگاه پنسیلوانیا است. “این یک بی قانون چشم انداز است که ما در.” مهاجر طرفداران حقوق لعنتی این حرکت به عنوان بی رحمانه است.

کلرادو حقوق مهاجر ائتلاف را متهم به دولت بیشتر حاشیه راندن مهاجران. آمریکا مهاجرت کسب و کار ائتلاف به نام آن از لحاظ اقتصادی مضر است. و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا قول داد به ادامه آن yearslong مبارزه برای جلوگیری از این برنامه بودند.

لورا مندوزا مدیر برنامه های قیامت پروژه در شیکاگو پیوست IF در سال 2013 و باید برای تمدید سال آینده. او گفت: 495 دلار سالانه هزینه تجدید خواهد بود دشوار است برای بسیاری از به پرداخت.

“این بدتر که ما همچنان به مشت زدن به کیسه, برای دولت,” او گفت: از همکار IF گیرندگان. “دولت است که به آرامی از بین بردن این برنامه است.” گرگ Homeland Security رئیس اذعان کرد که 495 دلار هزینه تجدید خواهد شد یک بار در DACA گیرندگان خواهد شد که باید در سال اعمال می شود به جای آن از هر سال دیگر به طور موثر دو برابر هزینه. او گفت که این گروه را در نظر کاهش هزینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تلاش ناموفق برای کار با کنگره گسترده تر مهاجرت بسته است که زن و شوهر DACA با سخت تر اجرای اقدامات است. او گفت که او به تازگی اعلام جارو, جدید, مراحل مهاجرت و وعده او تصریح کرد: روز سه شنبه.

“ما در حال رفتن به محل کار با تعداد زیادی از مردم در DACA,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “و ما نیز در حال کار بر روی یک مهاجرت یک شایستگی مبتنی بر سیستم همان چیزی است که من می خواستم برای یک مدت زمان طولانی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را DACA گیرندگان “مبارک” بدون گفتن چگونه است.

بالا دموکرات ها خواست برای یک راه حل قانونی که اجازه می دهد برای یک مسیر به شهروندی ایالات متحده.

“با انتخابات ریاست جمهوری تنها سه ماه دور آن را روشن رئیس جمهور انجام خواهد داد همه چیز ممکن است به تجمع هواداران خود در هزینه خیال” با توجه به بیانیه ای از ما سن. دایان فاینستاین, نماینده دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا با اشاره به نام اغلب استفاده می شود برای DACA گیرندگان. “آنها نباید مجبور به زندگی زیر سایه ترس مداوم که DACA حمایت خواهد شد پاره پاره و دور در هر لحظه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im