مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرد توسط داعش برای کودکان و نوجوانان محروم ویروس کمک

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد, شکایت بیش از یک ارائه در coronavirus امداد بسته است که بارها ما-شهروند فرزندان مهاجران مستند نشده از گرفتن محرک پرداخت.

یک گروه از هفت فرزند و پدر و مادر خود را ادعا می کنند این قانون را نقض کودکان حقوق اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز در حال شکایت توسط شهروندان را تکذیب کرد, ویروس, کمک, چرا که آنها به مهاجران مستند نشده.

به 2 تریلیون دلار مراقبت در قانون تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس فراهم می کند $1,200 پرداخت به ما مالیات دهندگان که کسب عنوان آنجا که $75,000 — به علاوه 500 دلار برای هر کودک. اما برای اینکه واجد شرایط هر دو زن و شوهر در خانواده هایی که فایل مشترک اظهارنامه مالیاتی باید شماره امنیت اجتماعی که در دسترس نیست به کودکان’ پدر و مادر با توجه به شکایت سه شنبه در دادگاه فدرال در کمربند سبز مریلند در برابر دولت آمریکا و وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin.

“عدم توزیع این سود به کودکان شهروند ایالات متحده را تضعیف می کند مراقبت در عمل هدف از ارائه کمک به آمریکایی ها نیاز ورشکسته عمل تلاش برای jumpstart اقتصاد و مجازات شهروند فرزندان برای پدر و مادر خود را’ status — مجازات است که در خصوص مزخرف داده است که مهاجران مستند نشده, مجموع, پرداخت میلیاردها دلار هر سال در مالیات” با توجه به شکایت.

این کودکان هستند که تنها با شناسایی حروف اول اسم خود هستند به دنبال نشان دادن یک کلاس از میلیون ها نفر از دیگر بچه ها که ما شهروندان و باید پدر و مادر ها هستند که قادر به دریافت 500 دلار پرداخت چرا که یکی یا هر دو آنها مستند نشده است.

کاخ سفید و وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این مورد توسط R. V. v. Mnuchin, 20-cv-01148 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه مریلند (کمربند سبز).

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>