رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا قرارداد به ارزش تا $812 میلیون برای یک شرکت آمریکایی برای تولید مواد مخدر و مواد تشکیل دهنده برای مبارزه با Covid-19 در خاک آمریکا با هدف پایان دادن به وابستگی به کشورهای دیگر است.

دولت شده است به دنبال ساخت تا توانایی تولید مواد مخدر و مواد خام در ایالات متحده پس از جهانی همه گیر در معرض این صنعت وابستگی به چین و هند برای زنجیره تامین است.

“برای بیش از حد طولانی ما با تکیه بر خارجی تولید و عرضه زنجیره ای برای ما مهم دارو و مواد فعال دارویی در حالی که قرار دادن امریکا, سلامت, ایمنی و امنیت ملی در گرو خطر” پیتر ناوارو, مدیر کاخ سفید اتاق تجارت و تولید سیاست در بیانیه ای گفت.

ناوارو برای ماه بوده است دفاع که تهمت صدور یک فرمان اجرایی به نیاز به آژانس های فدرال برای خرید با ما ساخته شده لوازم پزشکی و داروسازی.

ایالات متحده وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را اهدا کرده بود چهار سال $354 میلیون قرارداد به خصوصی برگزار شد Phlow پارسیان به Covid-19 داروهای دیگر داروهای ضروری و مواد تشکیل دهنده خود را. قرارداد – که برای داروهای ژنریک نه پیچیده تر محصولات مانند واکسن – می تواند به گسترش در مجموع $812 میلیون بیش از 10 سال است.

Phlow که گنجانیده شده بود در ماه ژانویه گفت: قرارداد کمک خواهد کرد که آن را به کمک یک ملی ذخایر مواد دارویی برای داروهای ضروری.

این شرکت اجرا شده توسط اریک ادواردز که قبلا تاسیس شرکت دارویی Kaleo داروسازی با برادر دوقلوی او. او در مصاحبه ای گفت که Phlow در ابتدا رسیده به ما در بخش بهداشت و درمان در ماه نوامبر گذشته به آنها بگویید که آنها در حال کار برای ساخت مبارزه با مواد مخدر آمریکا ظرفیت تولید.

پس از Covid-19 ضربه ادواردز گفت: Phlow با تمرکز بر مواد مخدر برای ویروس و رسیده به ناوارو و سازمان های دولتی.

“ما گفت:” شما در حال رفتن به یک مشکل است.’ زنجیره تامین شد و در حال حاضر آسیب پذیر با همه این کمبود دارو قبل از Covid-19″ او گفت:.

این شرکت با ارائه یک پیشنهاد در تولید مواد مخدر در پاسخ به درخواست از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یکی از HHS سازمان نظارت بر Covid-19 واکسن و توسعه مواد مخدر, او گفت:.

Phlow در حال حاضر شروع به ساخت مواد اولیه دارویی به پایان رسید و اشکال دارویی برای بیش از یک دوجین دارو در درمان بيماران مبتلا به Covid-19-بیماری های مرتبط از جمله داروها برای کنترل درد و آرام بخشی برای ونتیلاتورهای فشار خون برای حمایت از بحرانی بیماران و آنتی بیوتیک ها.

همه محصولات دارویی خواهد بود ساخته شده در ایالات متحده با توجه به Phlow وب سایت. این شرکت گفت که در حال کار برای ساخت پیشرفته قابلیت تولید در ویرجینیا و همچنین به عنوان استریل امکانات تولید به صورت تزریقی.

آن را با همکاری ژنریک دارو تولید کننده Civica Rx, شرکت شیمیایی Ampac مواد شیمیایی و کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه داروها برای همه موسسه. آن گفت که در حال حاضر تحویل بیش از 1.6 میلیون دوز از پنج ضروری ژنریک دارو برای درمان Covid-19 بيمار به آمریکا, استراتژیک ملی ذخایر.

ادواردز’ شرکت قبلی Kaleo شد برای انتقاد از قیمت های بالا از جمله $4,500 برچسب قیمت بر روی Evzio آن دستگاه برای درمان داروی مسکن مصرف بیش از حد. Kaleo کاهش قیمت برای فدرال و سازمان های دولتی کشور و همچنین بیماران بدون دولت یا بیمه تجاری

یک Phlow گفت: ادواردز تا به حال هرگز هر گونه کنترل بر قیمت گذاری دارو در طول تصدی خود در Kaleo و متعهد به ارائه کم هزینه داروهای ژنریک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im