مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rescinds دانشجویان خارجی سفارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: ما از دادگاه روز شنبه آن را rescinding منظور ساخته شده است که آن را اجباری برای دانشجویان بین المللی به ثبت نام در دانشگاه ها است که همچنین ارائه شده در-فرد در رسیدن به آینده ترم پاییز یا آنها خواهد بود یا نه مجاز به ورود به کشور و یا اخراج شوند.

دولت منتقل تصمیم خود را به یک دادگاه منطقه ای فدرال در ایالت ماساچوست بود که با شنیدن یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن نظم از دانشگاه هاروارد و MIT پیوست توسط صدها نفر از دیگر مدارس و کالج ها و برخی متحده است.

“من خوشحالم که مغلوب ساختن پیشی جستن admin توافق کردند به فسخ این خطرناک & بیگانه #StudentBan سیاست پس از ما خواست آنها را معکوس دوره & MA مدارس آنها شکایت کرد. من نگه داشتن مبارزه را به مطمئن شوید که آن باقی می ماند که راه” الیزابت وارن سناتور دموکرات و نامزد سابق ریاست جمهوری نوشت در توییتر. “هنگامی که ما به مبارزه با ما می توانید یک تفاوت واقعی.”

خارجی دانش آموزان ثبت نام شده در آمریکا موسسات ارائه آنلاین-تنها کلاس برای ترم پاییز خواهد بود و مجاز به آمدن به ایالات متحده و اگر آنها در حال حاضر در اینجا ممکن است آنها را مجبور به ترک مگر اینکه اکثریت دوره خود آموخته بود در فرد با توجه به قانون پیشنهادی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه اعلام کرد با توجه به اعلام از ما مهاجرت و گمرک آژانس هفته گذشته است. انتظار می رفت که مطلع اواخر این ماه.

اما دانشجویان خارجی از کالج ها و دانشگاه هایی که تغییر کردند به یک مدل ترکیبی از مخلوط آنلاین و کلاس های حضوری خواهد بود اجازه انتخاب بیشتر کلاس های آنلاین از آنچه قبلا مجاز است. اما این موسسات به حال نشان دادن به مقامات که هی به حال در واقع معطوف به این مدل هم به نام “مخلوط”.

ایالات متحد اذعان کرده حدود 1 میلیون بین المللی دانش آموزان هر سال که تولید حدود 41 میلیارد دلار ارزش فعالیت های اقتصادی و حمایت از 450.000 شغل با توجه به شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است که نشان دهنده ما از کالج ها و دانشگاه ها. درآمد تولید شده از دانشجویان خارجی در حال بحرانی به سلامت مالی بسیاری از دانشگاه های ما.

چین و هند و کره جنوبی و عربستان سعودی و کانادا در حال بالا-پنج منابع بین المللی دانش آموزان در آن منظور.

دولت هند مطرح شده است و این موضوع با ایالات متحده در نشست مقامات ارشد به نام خارجی دفتر مشاوره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>