ترودو چهره پروب برای $664 میلیون کانادا خیریه قرارداد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مواجه است یک کاوشگر بر تصمیم دولت برای جایزه یک قرارداد به ارزش بیش از C 900 میلیون دلار ($664 میلیون دلار) برای یک سازمان است که او و خانواده اش که روابط را به.

کانادا دانشجو خدمات کمک مالی اهدا شد به ما صدقه به راه اندازی یک برنامه که پرداخت دانش آموزان برای به دست آوردن پول برای شهریه و هزینه های در طول بیماری همه گیر به عنوان گزینه های اشتغال خشک شده بود. این طرح به دانش آموزان پرداخت یک بار گرانت بین C$1000 به C$5,000 برای شرکت در فعالیت های خدمات.

از تضاد منافع و اخلاق کمیسر دریافت درخواست از قانونگذاران این هفته پرسیدن که فدرال ناظر بررسی ترودو انجام. یک تحقیق که در جریان آن گفت:, و اضافه کرد که برتر است مطلع شده است.

نخست وزیر و مادر خود را به نظر می رسد در تعدادی از ما حوادث روز, در حالی که همسرش سوفی Grégoire Trudeau, میزبان یک پادکست برای گروهی به نام “ما بودن” کانادا پخش Corp. گزارش شده است.

ما خیریه و دولت فدرال جمعه اعلام کرد آنها پایان دادن به همکاری های خود است. ما خیریه که در عمل در 130 مدرسه مناطق و سازمان موافقت کرده بود برای کمک به اجرای این برنامه پس از نزدیک توسط مقامات در اواخر ماه آوریل و گفت: آن را تا به حال با موفقیت راه اندازی برنامه. این تصمیم به عقب نشینی در میان رشد جنجال آن گفت:, و اضافه کرد که این امر چشم پوشی از تمام هزینه های مربوط به راه اندازی این برنامه و برنامه های برای بازگشت تمام بودجه اختصاص داده شده برای آن است.

“ما به همکاری با اخلاق در کمیسیون بررسی خواهد شد و پاسخ تمام سوالات او ممکن است” ان-کلارا Vaillancourt, یک سخنگوی ترودو گفت: در یک ایمیل.

نخست وزیر در حال حاضر شده است مواخذه دو کشور اخلاق ناظر: برای مخفی تعطیلات در سال 2016 در جزیره خصوصی از آقا خان یک رهبر روحانی مسلمانان اسماعیلی و برای شکستن تضاد منافع قوانین توسط فشار سابق دادستان کل برای کمک به SNC-Lavalin Group Inc. حل و فصل به اتهام فساد مالی در خارج از دادگاه.

سیاستمدار محافظه کار مایکل بارت گفت که ترودو روابط به خیریه و همسرش مشارکت با سازمان contravened تعهدات خود را تحت تضاد منافع عمل می کنند.

“من در نظر گرفته اند درخواست شما هستم و از این دیدگاه است که آن را برآورده الزامات مندرج در بند 22(2) این قانون” ماریو Dion, کمیسر دیده بان در بیانیه ای گفت:.

یکی دیگر از اعضای مجلس چارلی آنگوس همچنین درخواست بررسی به ترودو انجام در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>