راننده کامیون رزرو بعد از پل سقوط در نزدیکی هند و چین مرز در Uttarakhand

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک روز بعد از پل بیلی در نزدیکی هند و چین مرز در Munsiyari منطقه در Uttarakhand را Pithoragarh منطقه سقوط زمانی که یک کامیون مسطح با یک بیل بر آن در تلاش برای عبور با وجود هشدارهای به انجام این کار پلیس در روز سه شنبه رزرو راننده برای سهل انگاری و آسیب رساندن به پل.

روز دوشنبه این پل به یک نهر کوچک هنگامی که کامیون سعی در عبور از آن با وجود چندین هشدار. سقوط از پل که همچنین مورد استفاده توسط هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) و پرسنل ارتش برای رسیدن به پست های خود را در نزدیکی مرز چین قطع کرده است جمعیت حدود 7000 نفر در روستاها در سراسر آن.

محمد آصف خان, خانه ایستگاه افسر Munsiyari ایستگاه پلیس گفت: “ما رزرو راننده کامیون تریلر به عنوان یکی Godhan ساکن Almora برای غفلت و رانندگی و ایجاد خسارت به اموال عمومی تحت بخش مربوط IPC در روز سه شنبه.”

“ما در زمان اقدام پس از دریافت شکایت از دستیار مهندس Jaiveer سینگ از بخش مربوطه که در آن او را متهم و او را از عبور از پل با وجود هشدارهای چندین توسط کارگران ساختمانی وجود دارد گفت:” خان.

افسر پلیس گفت که متهم است دستگیر شده و در عین حال به عنوان او است که هنوز هم تحت درمان در بیمارستان پس از گرفتن شدت مجروح در تصادف. بیل اپراتور نیز به شدت مجروح شدند.

“ما نیز هنوز به ثبت برسد ، یک بار وضعیت خود را بهبود می بخشد و ما را نیز. همانطور که در حال حاضر جمعیتی در حدود 7000 زندگی در روستاهای مختلف در سراسر پل است قطع شده است با توجه به سقوط تنها پل در منطقه اتصال آنها به شهر اصلی Pithoragarh گفت:” خان.

این افسر پلیس که رفته بود برای بازدید از نقطه ای به بررسی تعمیر کار گفت: “مرز جاده های سازمان (BRO) در حال حاضر شروع به کار تعمیر در جنگ-جای پا و به زودی تعمیر آن در بعد از 5-6 روز.”

مهم پل در حدود 65 متر از هند و چین مرز. تریلر حامل بیل به Lilam دره در نزدیکی مرز بود و برای استفاده در یک پروژه جاده از فرض است.

در زمان حادثه کار ساخت و ساز بود برای پل دیگر در نزدیکی سقوط یک بود که در شرایط خوبی است. زمانی که تریلر اومد اونجا کارگران هشدار داد راننده به عبور از آن به دلیل این پل قادر به تحمل بار تنها چهار چرخ در یک زمان معین. اما راننده را به پرداخت هر گونه توجه و تلاش برای عبور از آن منجر به پل سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>