طوفان گرمسیری هانا اشکال; Gonzalo قدرت ثابت مانده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خلیج فارس افسردگی تقویت به یک طوفان گرمسیری در اواخر روز پنجشنبه تحریک ساعت و هشدارها و در امتداد ساحل جنوبی قاره ایالات متحده است.

طوفان گرمسیری هانا بود اولین هشتم اطلس به نام طوفان, در, رکورد, شکستن رکورد قبلی از هاروی در سال 2005.

هانا واقع شده بود 385 مایل (620 کیلومتر) در شرق و جنوب شرقی از کورپس کریستی, تگزاس با توجه به 10 p. m. CDT مشورتی از National Hurricane Center.

تشکیل هانا آمد و به عنوان گرمسیری طوفان گونزالو ادامه داد: برای حرکت در سراسر اقیانوس اطلس در حدود 730 کیلومتر (1,170 متر) در شرق جنوب جزایر بادگیر. پیش بینی گفت: گونزالو بيشترين پایدار باد از 60 مایل در ساعت (95 kph).

یک ملی آمریکا طوفان مرکز مشاوره گفت: طوفان شد, عنوان, غرب در 14 مایل در ساعت (22 kph). گرمسیری-طوفان-نیروی باد تمدید بیرون تا 25 مایل (35 متر) از مرکز.

طوفان مرکز گفت که کسانی که در جزایر بادگیر باید نظارت بر طوفان به عنوان انتظار می رود که این رویکرد جزایر اواخر جمعه و شنبه.

به عنوان برخی از تقویت است و هوا هنوز هم وجود دارد شانس است که گونزالو می تواند تبدیل به یک طوفان اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

طوفان دیده بان صادر شده برای باربادوس و سنت وینسنت و گرنادین. یک طوفان گرمسیری است که در اثر توباگو و گرانادا.

زمانی که گونزالو تقویت به نام طوفان دوشنبه شد اولین نام هفتمین طوفان گرمسیری از کومودو ،

رکورد قبلی برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005.

تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین نام اطلس طوفان های مربوطه خود را در الفبای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>