تریپورا می شود حالت دوم به استناد اسماعیل به مدیریت Covid-19 شیوع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تریپورا اجرا کرده است ضروری مدیریت خدمات قانون ( اسماعیل) در منافع عمومی در میان بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

خدمات مربوط به محافظت از بانکداری ارتباطی و حمل و نقل و بهداشت و تامین آب بیمارستان یا دفاع مربوط ضروری در نظر گرفته شده و تحت حوزه عمل است.

تریپورا دوم شد دولت پس از, Madhya Pradesh برای اجرای اسماعیل که آمد به اثر از پنج شنبه نیمه شب.

“به منظور مدیریت بهتر #Covid-19 شیوع در منافع شهروندان از امروز (پنج شنبه) دولت اجرا قانون مدیریت خدمات ضروری (اسماعیل) با اثر فوری در تریپورا” دولت وزیر Bipab کومار Deb نوشت: در Facebook صفحه.

Deb همچنین اعلام کرد که تنها وزیر و بالاتر رتبه بندی مقامات مجاز به صحبت با رسانه ها برای جلوگیری از هر گونه اطلاعات غلط در مورد Covid-19.

“ما تصمیم گرفتیم که از این پس در همه دولت مقامات اداره از سطح وزیر و بالاتر مجاز به صحبت با رسانه ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از هر گونه اطلاعات غلط” دب نوشت: در یکی دیگر از Facebook post.

این اسماعیل بود استناد بعد از پرستاران گله و شکایت از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) واحد مانند ماسک. Deb هشدار داد که سخت می شود در برابر آنها.

بعد Dr Debasish باسو, منشی, وزارت بهداشت, تریپورا گفت که 18 پرستاران خدمت کرده بودند با نشان دادن علت اعلامیه برای ساخت این شکایت است.

تریپورا که گزارش شده تنها یک Covid-19 مثبت مورد تا کنون قرار داده شده است 985 نفر تحت قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>