تریپورا وزیر Biplab کومار Deb در روز پنج شنبه گفت: دولت تبدیل شده است coronavirus – رایگان پس از آن دوم COVID-19 بیمار آزمایش منفی است.

“به روز رسانی! دوم تاج بیمار از تریپورا یافت شده است منفی پس از آزمون متوالی. از این رو دولت ما تبدیل به کرونا رایگان. من درخواست هر کس اجتماعی را حفظ فاصله و پیروی از رهنمودهای دولتی. اقامت اقامت در خانه امن” وزیر توییتی.

تریپورا اولین Covid-19 بیمار یک زن از شهر اودیپور در Gomati منطقه که در بازگشت از گواتی درست قبل از مستند تا به حال آزمایش مثبت برای عفونت کروناویروس در مارس 6.

او بهبود یافت و منتشر شد و از انزوا در آوریل 16. او بعد منتقل شده به یک مرکز قرنطینه در Gomati منطقه حدود 50 متر از اینجا.

یک تریپورا دولت تفنگ (TSR) jawan نیز آزمایش مثبت برای Covid-19 در Damcherra در شمال تریپورا در آوریل 16. او بعدها در GB شلوار بیمارستان در اینجا که در آن او آزمایش منفی برای این ویروس در روز پنج شنبه.

دولت وزیر آموزش و پرورش و دولت: سخنگوی راتان لعل Nath گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که بیمار تحت یکی دیگر از آزمون و او خواهد شد و اگر این گزارش معلوم می شود منفی است.

تریپورا در حال حاضر 111 coronavirus مظنون تحت نظارت و 227 نفر دیگر قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de