‘Triple H استفانی هم عذر خواهی کرد’: AEW ستاره به یاد می آورد دوربین خیط و پیت کردن در WWE NXT…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در اواخر 90s, کشتی حرفه ای صنعت دیدم اول آن رأی جنگ بین دو متخاصم صنایع – WWE و WCW. دوبله عنوان “دوشنبه شب جنگ” دو را نشان می دهد رفت و چکش و انبر در هر یک از دیگر برای افزایش رتبه خود و دریافت یک در هر یک از دیگر. اما به زودی این دو شرکت با هم ادغام شدند به عنوان WCW زد آب, پشتیبانی, طرفداران و پول – WWE بود سریع به رقابت. و برای خوب بخشی از یک دهه وینس مک ماهون را کشتی حرفه ای صنعت حکومت بیش از این چشم انداز است. که تا آغاز AEW در سال 2019 که از هیچ پدید آمده را به چالش توانا WWE.

نبرد بین دو مارک خوبی و واقعا زمانی شروع شد که AEW آغاز هفته خود را نشان می دهد تلویزیون “AEW دینامیت” در روزهای چهارشنبه و WWE منتقل NXT خود را زنده نشان می دهد در ایالات متحده آمریکا شبکه در همان روز. این شد “چهارشنبه شب جنگ” بین WWE و همکاری – به عنوان طرفداران یک بار دیگر شروع بحث بود که بهتر نشان می دهد.

همچنین بخوانید: WWE Hall of Famer نشان می دهد چرا سوپراستار محبوب است نه تحت فشار قرار دادند

در NXT Takeover جنگ بازی pay-per-view در ماه نوامبر سال گذشته AEW زنان بخش ستاره بریت بیکر بود که در حضور و غیاب دوست پسر او را برای آدم کول NXT عنوان بازی. در این مراسم طی کول مسابقه دوربین ها نشان داد بیکر به دنبال شوکه پس از او را کول گرفت و یک دست انداز در یک لحظه که به دست آورد عظیم media buzz – AEW ستاره نشان داده شده در WWE pay-per-view. صحبت های کریس جریکو در بحث خود است Jericho podcast (h/t, کشتی کج, Inc) بیکر نشان داد چگونه WWE چهره های قدرت Triple H and Stephanie McMahon به او آمد به عذر خواهی پس از خیط و پیت کردن ، در اینجا چیزی است که او گفت: در کل این قسمت:

“من همیشه خواسته جلوتر از زمان, آیا آن را به دلار یا تونی” است که آن را خوب اگر من?’ آن را به نقطه که در آن تونی گفت: “جلوگیری از درخواست من. البته شما می توانید بروید. چرا ما نمی خواهیم شما را به حمایت از دوست پسر خود را. آن را مانند یک فرقه است. آن را مانند شما نمی توانید به آنجا بروید. آن را خوب است.’ بنابراین من فقط نشسته وجود دارد در comp بلیط بخش و دوربین به هیچ وجه نزدیک به ما در هر نقطه در زمان. این بود که خیلی زود قبل از ما بودند در تلویزیون و یا هر چیزی.

“من فکر می کنم ما تا به حال یک PPV و استفانی مک ماهون می آید. او نشسته درست در کنار من و یا یک صندلی در بین ما و آنها زوم در برای او, “هی, من در میان جمعیت’ نقطه. و من مثل دو صندلی به پایین و به دنبال او. من واقعا نمی دانم اگر آنها می دانستند که من در آن نقطه و یا نه به خاطر آن بود به طوری که در اوایل. آنها نمی باید دوربین را در هر نقطه در نزدیکی ما در آن نقطه بود اما کمی خنده دار به الگوی رفتاری به دلیل آن به نظر می رسد مثل من معنی mugging او در آن است.”

همچنین بخوانید: WWE می افزاید پیچ و تاب و جدید برای پول در بانک مسابقه نردبان

“بار دوم, من می دانستم که آدم کول برنده عنوان بنابراین من قطعا می خواستم برای رفتن و من نمی خواهم به فقط نشستن پشت صحنه و تماشای آن را بر روی یک تلویزیون” بیکر گفت. “وجود دارد به هر حال من می توانید آن را? آنها انجام این دیوانه cagematch برجستگی است. همه نوع از مسائل است که وحشتناک است. من می خواهم به خارج وجود دارد و به آنها گفت: آره کاملا. من پیام کوتاه با یک گارد امنیتی [که فرمود]: “ما باید شما را تحت پوشش. نگران نباشید.’

“بنابراین من در صندلی من. همه چیز را خوب و مطابقت آنها حرکت من. گفتند: هی شما خوب باشد در اینجا دلیل این که شما پشت تفسیر جدول. چون مسابقه است در قفس با دوربین نمی خوای بیا اینجا. همه در همه،’ به من بود و خوب است که حس می کند و آن را تا پایان گرفت و این نفرت انگیز دست انداز در بالای قفس. من حتی نمی دانم که در آن دوربین بود چرا که من به دنبال در حلقه. من حتی نمی دانند که تا زمانی که من در پس پرده در گوریل. من رفت و به بررسی در آدم و Triple H آمد تا حق دور گفت: “ما به این معنی نیست که اتفاق می افتد.’ من مثل چه ؟ گفت: “آره ما شما را بر روی دوربین خود را با واکنش به دست انداز. من خیلی متاسفم. آنها نمی دانند.’ سر تولید نمی دانم که شما. آیا من باور دارم که ؟ من نمی دانم اما او فوق العاده شرمندگی برای من فوق العاده خوب است. او و استفانی هم گفت: ما خیلی متاسفم که در مورد. من امیدوارم که شما نمی توانید در مشکل که تونی اهمیتی نمی دهند زیرا بعد از آن شب من در بالا در گوگل است که نشان می دهد کل NXT نشان می دهد بریت بیکر از آنجا که یک کمی بر روی صفحه رادار آنها نشان داد در تلویزیون.

“پس از آن من مطمئن هستم که آن را آمد به آدم و گفت: من می دانم که دوست دختر خود را است. این یک سری از وقایع ناگوار که اتفاق افتاده است. آن را به پایان رسید تا بودن یک تصادف خوشحال بود زیرا من یک AEW کشتی گیر که شد بالای جستجوی گوگل خود را PPV.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>