Trinamool کنگره می کشد تا 200 کارگران پس از اتهامات فساد در توزیع…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Trinamool کنگره (TMC) در روز یکشنبه صادر شده نشان می دهد-باعث توجه به بیش از 200 panchayat در سطح کارگران و رهبران در Nandigram منطقه شرق Midnapore منطقه پس از اتهامات خویش و قوم پرستی و فساد در توزیع خسارت مالی به مردم متاثر از طوفان Amphan که آمار دولت در مارس 20.

دولت منتشر شده بود در مجموع مقدار 6,800 تومان کرور روپیه به عنوان جبران خسارت برای کسانی که خانه های آسیب دیده توسط طوفان Amphan. اما وجود داشته اند شکایتی است که بسیاری از مردم که خانه های آسیب دیده و همچنین پول.

بیش از 50 نفر از کسانی که تحت تاثیر بازگشته اند جبران 20 ، 000 تومان است که دولت انتقال به حساب های بانکی خود را برای تعمیر خانه. در هیچ منطقه دیگری از بنگال تا بسیاری از مردم متهم شده اند توسط این حزب در یک حرکت تک. شکایت از قوم و خویش در جنوب بنگال مناطق اجرا به هزاران نفر.

“TMC خواهد انجام یک نظرسنجی در تمام 25 جامعه بلوک در منطقه و اقدام علیه سیار کارگران” گفت: Sisir Adhikari, TMC Lok سبها و عضو حزب شرق Midnapore واحد جمهور.

TMC دبیر Partha Chatterjee بود روز یکشنبه گفت که کسانی که در قوم و خویش خواهد بود با این حزب است.

وزیر Mamata بانرجی بود روز دوشنبه گفت که دولت این است که اصلاح ساقط است که ممکن است رخ داده در تلاش خود را برای پرداخت غرامت به قربانیان به سرعت.

“چند ساقط ممکن است جای گرفته اند در حالی که ما در سریع دنبال جبران روند پرداخت به صورت اورژانس. ما در حال اصلاح ناهنجاری. هر خانوار دریافت تسکین پولی,” او گفت:.

این TMC-رهبری جنبش در برابر خرید زمین های کشاورزی به صورت شیمیایی hub در Nandigram شاهد بی سابقه خشونت در سال گذشته از سمت چپ مقابل دولت و کمک بانرجی به قدرت در سال 2011. خشونت که در ادامه برای بیش از دو سال پس از فوران 14 روستاییان کشته در شلیک پلیس در سال 2007.

آن است که به طور گسترده ای اذعان کرد که بدون Nandigram جنبش و طولانی مدت اضطراب در برابر پیشنهاد تاتا ماشین کوچک گیاه در سینگور در Hooghly منطقه بانرجی نمی ممکن است قادر به سرنگونی حزب کمونیست هند (مارکسیست) به رهبری دولت است. این دو حادثه را لرزاند دولت شد عناوین در رسانه های بین المللی و گالوانیزه افکار عمومی در برابر Buddhadeb Battacharjee دولت است.

“TMC حمایت از خشونت در Nandigram با کمک از مائوئیست ها. پس از او به قدرت رسید بانرجی وعده داده شده برای تبدیل Nandigram با صنایع جدید. آن را هرگز اتفاق افتاده است و مردم محلی تا به حال به دنبال شغل در کشورهای دیگر. در حال حاضر آنها شاهد غارت توسط حزب حاکم گفت:” دکتر سلیم عضو شاخص تورم مصرف کننده(M) دفتر سیاسی.

بی جی پی در روز دوشنبه آغاز شده و اضطراب در سینگور ادعا که یک زن که تا به حال خواسته کارگران پس از طوفان بود با تجاوز TMC کارگر در ماه ژوئن. این حزب گفت: زن و شوهر بودند تهدید کرد و گفت: برو به پلیس.

BJP دولت زنان بال جمهور Agnimitra پل منجر به اضطراب در سینگور ایستگاه پلیس. “زن دارای دو فرزند است. او مورد تجاوز قرار گرفت و تهدید به,” او گفت:. یک افسر در پلیس گفت که یک شکایت ثبت شده است.

در حالی که جامعه بلوک توسعه دفاتر هنوز دریافت برنامه از تعداد زیادی از مردم که نمی دریافت غرامت از Bharatiya Janata Party (BJP) تبدیل شده و این به مواج موضوع قبل از سال 2021 مجمع انتخابات است ، BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh در روز یکشنبه راه اندازی یک وب سایت که در آن افرادی که محروم شده اند می تواند تسلیم شکایت.

برای مقابله با این TMC را متهم به بی جی پی از غرقه شدن در همان قوم و خویش در چندین بخش در North 24 Parganas منطقه. روز دوشنبه TMC کارگران صحنه اضطراب در panchayat در منطقه Bagdah منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>