مراسم تجلیل پور برای تزئین ویژه نیروهای سرهنگ که تسلیم به سرطان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aman سینگ Chhina | Chandigarh | انتشار: 9 آوریل سال 2020 8:11:26 pm

39 ساله و افسر سرهنگ Navjot سینگ Bal شد فرمانده 2 Para (نیروهای ویژه) هنگامی که او مبتلا به سرطان تشخیص داده و باقی مانده در فرماندهی با وجود از دست دادن دست راست خود را قطع.

مجموعهای از ادای احترامات شده اند ریختن برای یک افسر نیروهای ویژه ارتش, سرهنگ Navjot سینگ Bal, Shaurya چاکرا که گذشت امروز در بنگلور پس از مبارزه با سرطان نادر.

39 ساله و افسر فرمانده 2 Para (نیروهای ویژه) هنگامی که او مبتلا به سرطان تشخیص داده و او همچنان در فرماندهی با وجود از دست دادن دست راست خود را قطع.

هنگ افسران را به رسانه های اجتماعی به بیرون ریختن غم و اندوه خود را در, درگذشت سرهنگ Bal با بسیاری از آنها روایت خاص از برخوردهای فیزیکی فوق العاده تناسب اندام و مزه برای زندگی در مواجهه با سرطان است. بیش از یکی از همکاران سابق او در توصیف این شیوه ای است که در آن بال ادامه داد: به فرمان خود گردان با وجود مبارزه با سرطان است.

یک افسر به یاد می آورد که با وجود از دست دادن بازوی راست او را قطع بال آموخته به شلیک یک سلاح از دست چپ خود را. یک دوچرخه سوار مشتاق او اصلاح دوچرخه خود را به طوری که او می تواند با استفاده از آن تنها با یک دست و حتی فرار یک نیمه ماراتن با وجود اینکه مبتلا به این بیماری است.

یکی دیگر از نزدیک افسر اطلاع داد که Bal دریافت سوم کمترین زمان صلح شجاعت جایزه Shaurya چاکرا در عملیات های ضد شورشی در Lolab در جامو و کشمیر در سال 1998 است.

Bal پدر دگرمن Karnail سینگ بال است که یک افسر بازنشسته از Garhwal تفنگ و حل و فصل در امریتسار پنجاب پس از بازنشستگی. آن را آموخته است که ارتش ساخته شده ترتیبات ویژه ای برای پرواز پدر و مادر خود Raminder Kaur بال به بنگلور برای تشییع جنازه او.

فارغ التحصیل از دفاع ملی, آکادمی Col Bal راه اندازی شد و در سال 2002 در چتر نجات نظام (نیروهای ویژه). او جان سالم به در با همسر آرتی و دو پسر جوان در سن 8 سال و 4 سال بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>