محاکمه برای استنشاق نسخه remdesivir در ماه آگوست شروع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Gilead Sciences گفته است که به زودی شروع آزمایشات بالینی برای استنشاق فرمولاسیون داروی ضد ویروس remdesivir استفاده می شود برای درمان Covid-19. آمریکا داروسازی گفت: دادگاه آغاز خواهد شد.

“Remdesivir ما تحقیقاتی داروهای ضد ویروسی است که در حال حاضر به بیماران داده شده به صورت داخل وریدی از طریق تزریق روزانه در بیمارستان” Gilead Sciences در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که استنشاق فرمول داده خواهد شد از طریق یک نبولایزر که می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد تا برای آسان تر دولت در خارج از بیمارستان در مراحل اولیه این بیماری است.

این می تواند پیامدهای قابل توجهی در کمک به ساقه جزر و مد از این بیماری همه گیر از آن گفت.

“ما در حال حاضر آموخته زیادی در مورد چگونه remdesivir با این نسخهها کار در یک مدت نسبتا کوتاه از زمان. Remdesivir در حال حاضر مورد استفاده برای درمان بیماران از طریق اورژانس با استفاده از مجوز و دسترسی دیگر برنامه ها در سراسر جهان است. و در عین حال ما هنوز هم برخی از راه برای رفتن در بررسی پتانسیل کامل از remdesivir به کمک در برابر Covid-19.”

در موج بعدی از توسعه بالینی این دارو ساز گفت: آن را مطالعه remdesivir در ترکیب با درمان های دیگر و در دیگر بیمار شدند. تا کنون کارآزمایی تصادفی شده شاهددار از remdesivir شده اند بررسی ایمنی و اثر بخشی در بیمارستان بستری بیماران است.

در یک مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) مشخص شد که remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی به طور متوسط چهار روز و در ساده مطالعه نسبتا بد-آن دسته از بیماران در بیمارستان اما نه نیاز به اکسیژن–افراد در پنج روز دوره remdesivir بهتر بود نتایج بالینی از کسانی که دریافت استاندارد مراقبت.

این NIAID مطالعه همچنین نشان داد که درمان موثر در بیمارانی که نیاز نیست ونتیلاتور حمایت از, حمایت از مطالعه بیشتر در بیماران در مراحل اولیه این بیماری است. کلیت این داده ها نشان می دهد که remdesivir پتانسیل به سود معنی دار به بیماران مبتلا به Covid-19.

“استنشاق تدوین مطالعات یکی از راه های کاوش استفاده از remdesivir در مراحل اولیه Covid-19. ما همچنین انجام آزمایشات با استفاده از تزریق داخل وریدی در بیماران سرپایی تنظیمات مانند تزریق مراکز و خانه های سالمندان”گفت: Daniel o’day رئیس و مدیر ارشد اجرایی علوم جلعاد.

“امید ما این است که قبل از آن مداخله می تواند کمک به بیماران جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان” او گفت:.

هند مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان در ژوئن 20 مورد تایید تولید و بازاریابی از remdesivir توسط Hetero و Cipla.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>