محاکمه و قبل از بورس هدف توکیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این بود و نه گیج کننده 2019 برای هند بورس به رقابت پرداختند که در چهار جام جهانی, مسابقات قهرمانی آسیا و ملی آزمایش انتخاب—هفت—علاوه بر مسابقات قهرمانی ملی برای اولین بار به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو و سپس به ماندن بگیرید پیش از رقابت شدید در خانه برای حفظ جایگاه خود در این تیم است.

با هیچ مسابقات بین المللی و یا اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده در حال حاضر با توجه به رمان coronavirus پنجره ارائه شده بسیار مورد نیاز برای بورس. بورس را به خانه برگشت و عمل در محدوده نزدیک در حالی که مربیان سعی کنید به منظور جلب یک جایگزین برنامه های آموزشی که خود را تضمین المپیک آماده می کند رنج می برند نیست.

حتی در حال حاضر به سختی و با هر ورزشی که در سراسر جهان در هند بالا اکشن (تیم ملی به جام جهانی) ظاهر می شود برای آزمایش انتخاب در Karni سینگ محدوده عکسبرداری در اینجا خواهد شد که روز پنجشنبه به پایان رسید. جام جهانی در دهلی نو برنامه ریزی شده برگزار می شود در این ماه قرار داده اما به ممکن است بخشی از روند انتخاب برای بازی های المپیک است. به عنوان آن به تعویق افتاد, the National Rifle Association of India تصمیم به برگزاری این دادگاه به شرکت در بازی های المپیک تیم ملی. اما تفنگ ساچمهای دادگاه با توجه به شروع روز پنج شنبه شد و به تعویق افتاد.

همچنین بخوانید: ‘تماس خاموش توکیو بازی های المپیک’: چهار بار قهرمان قایقرانی متی Pinsent

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ وضوح زمانی که ما رسما شروع به اردوگاه اما ما برنامه ریزی برای کار در انزوا” گفت: ملی تپانچه مربی Jaspal رعنا.

“بورس باید یک استراحت کوتاه و با شدت کم آموزش. در صورتی که ما با استفاده از Karni سینگ محدوده ما به اطلاع فدراسیون و سای برای اجازه. در غیر این صورت ما برنامه ریزی برای رفتن به بعضی از مناطق دور افتاده در نزدیکی Mussoorie و کتاب است که دارای یک سالن ضیافت برای 10m air سلاح آموزش برای برخی از روزها قبل از همه چیز عادی” گفت: رعنا که نظارت بر آموزش از سه تپانچه, اکشن, Manu Bhaker, آبیشک ورما و بوپال را Chinki Yadav.

NRAI وزیر راجیو Bhatia گفت: پس از محاکمه خواهد شد وجود ندارد اردوگاه به عنوان تمام سالن آموزش بسته شده اند توسط دولت تا 31 مارس است. “اگر بورس آیا می خواهید به آموزش آنها می توانید آن را در خانه خود برد.”

دولت هر چند دارای معاف ورزشکاران رهبری برای بازی. “پیشنهاد ما یک اردوگاه برای المپیک-محدود تیم ملی از 1 آوریل 15, اما آن نامشخص است در حال حاضر,” او اضافه شده است.

هندی, اکشن, برنده 15 سهمیه مکان برای توکیو و چالش برای مربیان خواهد بود برای نگه داشتن آنها را در شکل خوب در زمان استراحت. “چیزی است که اتفاق می افتد به عنوان در هر برنامه اصلی به طوری که کل برنامه های آموزشی باید بازنگری شده به نگه داشتن المپیک تیم ملی خوب و روانی و جسمی برای انجام در سطح مطلوب در المپیک گفت:” تپانچه مربی Samaresh یونگ.

تیراندازی تست رویداد در توکیو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل لغو شده است. “المپیک امیدوار شد همچنین برنامه ریزی شده به یک اردوگاه در کره جنوبی پیش از بازی های المپیک, اما حتی است که نمی خواهد اتفاق می افتد در زیر با توجه به شرایط” یونگ گفت. “همه کشورها باید مهر و موم شده خود را در مرزها و دولت توصیه ما به سفر تا 15 آوریل است.”

تفنگ مربی Shuma Shirur گفت: استراحت کوچک کمک خواهد کرد اما بورس نمی توانیم تمرکز خود را برای waver.

“برنامه های بین المللی است که همیشه گیج کننده است و ما باید آماده آماده شده است. در حال حاضر این نسخه جدید است. وجود دارد یک مستند اما ما باید به آماده سازی برای بازی های المپیک با در نظر گرفتن حالات مختلف. ما قطعا می آیند تا با یک برنامه به طوری که ما می توانید بدون قرار دادن ما بورس در خطر است. کمی استراحت در برنامه خوب خواهد بود. آن شده است یک زمان استرس زا و مهم این است که بدن برای بازیابی,” او اضافه شده است.

ستاره جوان مانو Bhaker ادامه آموزش خود را در جهانی مدرسه در Goria در هاریانا را Jhajhar جایی که او آموخته ، “این است که یک استراحت از عکسبرداری اما یک استراحت از برنامه گیج کننده ما را دنبال کنید. این کمک خواهد کرد که ما دوباره جوان,” او گفت:.

دیپاک Arya, که موفق به کسب سهمیه نقطه در 10m air rifle, نیز نامیده می شود آن را به یک مستحق استراحت از گیج کننده آموزش است. “من برنامه ای برای رفتن به gurukul در دهرادون برای 10 روز به تفکر” او گفت:.

پس از محاکمه بیش از NRAI را انتخاب کمیته نهایی که باید اعطا المپیک نقاط. همانطور که در فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی, ISSF, سهمیه نقاط به دست آورده از صلاحیت مسابقات است که برای کشور و نه فردی. انتخاب معمولا انتخاب تیرانداز به دست آورده که به این نقطه, اما در موارد یک تماس بر اساس فرم و تجربه و عملکرد گذشته در مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>