‘فوق العاده ای افتخار’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در Rajghat

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 25 سال 2020 11:48:14 am

In Delhi, Donald Trump, Melania pay homage to Mahatma Gandhi at Rajghat رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump ارائه گل جهات در راج گردنه های یادبود مهاتما گاندی در دهلی نو (AP)

در روز دوم از هند دیدار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسرش, Melania روز سه شنبه پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی در یادبود در Rajghat. این Trumps گذاشته تاج و پرداخت اهدای گل و ادای احترام به پدر ملت است.

رئیس جمهور ایالات متحده و همسر او نیز یک نهال کاشته شده در یادبود. در این بازدید’ کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “مردم آمریکا ایستاده به شدت با حاکمیت و فوق العاده هند – چشم انداز عالی مهاتما گاندی است. این افتخار بزرگی!”

در صبح جمهور Ram, Nath Kovind و نخست وزیر نارندرا مودی استقبال تهمت و بانوی اول Melania Trump در Rashtrapati Bhavan. رئیس جمهور ایالات متحده شد و سپس بر اساس یک tri-خدمات گارد افتخار در جلوخان از Rashtrapati Bhavan. مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و چند تن از مقامات ارشد دولت آمریکا نیز حضور داشتند در این مراسم است.

روز دوشنبه تهمت که فرود آمد در احمدآباد بازدید Sabarmati آشرام و تلاش دست خود را در چرخ نخ ریسی. او همچنین خطاب به جمعیت در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه که در آن او تشکر هند برای آن hospitability و گفت: این کشور دارای یک “جایگاه ویژه ای” در دل آمریکایی ها. بعد Trumps بازدید نمادین بنای تاریخی تاج محل در آگرا است.

به عنوان اعلام شده توسط تهمت دوشنبه آمریکا را امضا معاملات برای فروش “بهترین مطلق, state-of-the-art هلیکوپتر نظامی” و دیگر تجهیزات دفاع به هند به ارزش 3 میلیارد دلار شنبه. رهبران دو کشور نیز به احتمال زیاد به ایجاد زمینه های مناسب برای بلند پروازانه معامله تجارت در آینده است.

در سخنرانی خود در Motera ورزشگاه PM مودی ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که “فکر بزرگ” و که سفر خود را شروع خواهد شد “فصل جدید” در هند و ما روابط را به “صلح و رفاه”. او قدردانی Melania Trump برای مبارزات انتخاباتی خود را برای یک “سالم و شاد امریکا” و شعار “بهترین” و گفت: “آنچه شما انجام می دهند فوق العاده است”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>