فوق العاده ای به دست آوردن در Covid-19 وضعیت قابل توجهی تسهیلات پس از مارس 3, نکات…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز نشان داده است که پس از Covid-19 مستند به پایان می رسد در مارس 3 وجود خواهد داشت “قابل توجه تسهیلات” در بسیاری از مناطق.

در یک سری از توییت اتحادیه صفحه اصلی سخنگوی وزارت گفت که یک بررسی جامع برگزار شد در این مستند وضعیت در کشور بود که در آن یافت شده است که وجود دارد دستاوردهای عظیم و بهبود در Covid-19 وضعیت با توجه به این مستند تا به حال.

“دستورالعمل جدید برای مبارزه با #COVID19 را به اثر از 4 مارس که باید تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق. اطلاعات بیشتر در مورد این باید ابلاغ در روز به” خانه سخنگوی وزارت توییتی.

اما در همین سری از توییت های MHA سخنگو گفت که وجود دارد نیاز به حفظ دقیق مستند تا مارس 3 به طوری که سود هستند و نه حیف و میل و دور.

این مرکز در اطلاعیه – اولین های رسمی از جمله نشانه ای از آنچه انتظار می رود پس از مه 3 – آمد ساعت پس از دولت آرام هنجارها به صورت مهاجر جنبش است. تصمیم بر مهاجران در آمد 36 روز ملی مستند در میان صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر سرگردان به دور از خانه خود و یا بازگشت به خانه با پای پیاده و مطالبات دولت به دنبال سیاست وضوح.

این MHA در جهت گفت که کارگران مهاجر دانش آموزان گردشگران و زائران و افراد دیگر رشته در کشورهای دیگر باید مجاز به حرکت می کند و با صدور یک پروتکل چگونه این کار باید انجام شود.

اولین دستورالعمل های صادر شده در مارس 24 بلافاصله پس از نخست وزیر اعلام کرد این مستند به مدت 21 روز.

دستورالعمل صادر شده تحت, مدیریت بحران, قانون توسط اتحادیه دبیر خانه مشخص شده که مردم و خدمات معاف از مستند.

روز چهارشنبه تعدادی از Covid-19 نقاط در هند آمد به 129 از 170 دو هفته پیش اما در همان دوره تعداد عفونت-رایگان مناطق و یا مناطق سبز بیش از حد کاهش از 325 به 307.

در طول این زمان تعدادی از غیر hotspot مناطق همچنین به عنوان شناخته شده پرتقال مناطق افزایش یافته و از 207 به 297.

در 15 آوریل این مرکز اعلام کرده بود 170 مناطق در سراسر 25 متحده و سرزمین های اتحادیه به عنوان coronavirus نقاط یا مناطق قرمز. از این 123 بودند hotspot مناطق با شیوع و 47 با خوشه.

دولت در حال حاضر اجازه فعالیت های صنعتی در مناطق روستایی با شرایط. به طور مشابه به غیر از مغازه ها برای کالاهای اساسی مستقل کسب و کار موسسات غیر ضروری کالا نیز مجاز به باز کردن در طول مستند.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت تعداد coronavirus موارد در کشور با صعود به 31,787 و تعداد مرگ و میر افزایش به 1,008 در چهارشنبه ثبت یک رکورد پرش از 71 مرگ و میر در 24 ساعت.

تعداد موارد بیش از حد افزایش یافته 1,813 بین سه شنبه و چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>