درخت همراه راجستان-MP مرز می شود nikah محل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 4:16:39 am

Tree along Rajasthan-MP border becomes nikah venue آنها اجازه عبور از مرز به هر دو کشور را به اعمال محدودیت در حرکت و مقامات مجاز تنها پنج نفر از هر طرف برای نکاح مراسم که به طول انجامید به سختی 15 دقیقه.

یک babool درخت در امتداد مرز میان دو کشور ممکن است واجد شرایط به صورت ایده آل برگزاری مراسم عروسی اما دو خانواده برگزار شد nikah مراسم وجود دارد به دلیل عدم وجود گزینه های دیگر در میان COVID-19 شیوع.

صدام خانواده تا به حال به سفر نزدیک به 85 کیلومتر از روستا تحت Sarangpur ایستگاه پلیس منطقه در Rajgarh منطقه, Madhya Pradesh در حالی که Zeba خانواده تا به حال به پوشش کمتر از 15 متر برای رسیدن به محل از یک روستا تحت منهر ایستگاه پلیس در منطقه راجستان ژلور منطقه.

آنها اجازه عبور از مرز به هر دو کشور را به اعمال محدودیت در حرکت و مقامات مجاز تنها پنج نفر از هر طرف برای نکاح مراسم که به طول انجامید به سختی 15 دقیقه. علاوه بر qaazi و یک روحانی به 26 ساله عروس به حال پدر و مادر خود را با او در حالی که داماد آمد با پدر و مادر خود و دو شاهد.

“این سرنوشت. ما نمی خواهید به دست این تاریخ به دلیل آن را به فال بد است. شاید این چیزی است که خداوند متعال می خواستم. Haalaat se samjhauta karke aur dil pe patthar rakh ke kiya (ما به خطر بیافتد با این وضعیت و آن را با قلب سنگین),” نثار محمد خان, عروس پدر گفت: هند اکسپرس بیش از تلفن.

60 ساله و بازنشسته دولت معلم گفت: nikah ثابت شد در ماه دسامبر و تا چند روز پیش که خانواده ها فکر آن خواهد شد در آوریل 24. او گفت که او در زمان اجازه از زیر بخشی دادرس.

قبل از نکاح انجام شد, یک پزشک بررسی می شود تمام 10 نفر sanitised دست خود را و آنها را به پوشیدن ماسک. “ما حتی پیشنهاد یک لیوان آب فراموش شیرینی. آن را یک امر ساده” خان گفت “ما به دنبال همه تاج قوانین”. “آن را هنوز هم یک امر عاطفی,” او گفت:. “تمام جهان است می ترسم من از این قاعده مستثنی او گفت:” از همه گیر صدایی رها که این مراسم بود. خان گفت: هیچ سوال از گرفتن یک عکاس همراه از آنجا که مقامات نمی خواهد اجازه می دهد هر فرد فوق العاده.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: در حال سیگاری ها در معرض خطر شکل coronavirus? | می توانید ویتامین C در پیشگیری یا درمان عفونت کروناویروس? | دقیقا همان چیزی است که جامعه گسترش coronavirus? | چه مدت می تواند به Covid-19 ویروس زنده ماندن در یک سطح است ؟ | در میان این مستند چه مجاز چه ممنوع است ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>