انتقال برج در کشاورزي: Amarinder می گوید سیاست برای جبران خسارات کشاورزان به زودی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21 سال 2020 5:40:01 am

Shooter movie, Shooter movie ban, Shooter Punjabi movie, ban on Punjabi movie, ban on Shooter movie, India news, Indian Express شرکت داده بود یک اعلان عمومی از طریق روزنامه ها در اکتبر 18, 2019, دعوت اعتراض از مردم ظرف دو ماه از تاریخ انتشار است.

پنجاب وزیر کاپیتان Amarinder سینگ در روز شنبه مطمئن باشید خانه که دولت او به زودی خواهد آمد و با یک سیاست در نظر گرفتن غرامت به کشاورزان برای زمین استفاده می شود برای نصب و راه اندازی برج توسط پنجاب دولت انتقال شرکت محدود (PSTCL).

با این حال وزیر حکومت امکان از دادن غرامت به کشاورزان زمین های خود را در حال سقوط تحت خطوط انتقال, از آنجایی که بخش قابل توجهی زمین کشاورزی در سراسر کشور تحت خطوط انتقال.

پاسخ دادن به یک تماس توجه توجه مطرح شده توسط Talwandi Sabo MLA Baljinder Kaur و MLA Jai کریشن سینگ Rori نسبت به نصب و راه اندازی برق در قطب کشاورزان زمین های PSTCL ارشد وزیر گفت که کشاورزان بودند که برای جبران خسارت محصولات کشاورزی با توجه به تلگراف عمل 1885.

وزیر بیشتر مطلع خانه است که در طول stubbing از 23 برج جبران تومان 6,38,087 شده بود پرداخت شده به کشاورزان است. او در ادامه با اشاره به این که خط 400 کیلوولت به 400 KVA 200 مگاوات اتصال به M/s HMEL (HPCL میتال انرژی محدود) در حال انجام توسط پنجاب دولت در امور حمل و نقل شرکت با مسئولیت محدود در دو بخش است. یکی شروع از لیلو نقطه (روستای Jaga رم حسین) به Behman Jassa سینگ (400 KVA تعویض ایستگاه) داشتن طول 16.083 متر با 50 برج که stubbing از 13 شده بود به پایان رسید. بخش دوم این خط با طول کل 17.238 متر شروع می شود از ایجاد کرد Behman Jassa سینگ به Talwandi Sabo, پالایشگاه عبور از 11 روستا با 53 برج که 10 بنا شده است.

400 کیلو ولت خط است که بنا به 400 KVA 200 مگاوات اتصال به HMEL (HPCL میتال انرژی محدود) و در حال انجام است توسط دولت پنجاب شرکت حمل و نقل محدود به عنوان در هر مسیر طرح تصویب و در تاریخ 15 اکتبر 2019. شرکت داده بود یک اعلان عمومی از طریق روزنامه ها در اکتبر 18, 2019, دعوت اعتراض از مردم ظرف دو ماه از تاریخ انتشار است. اطلاع نیز منتشر شد در دولت پنجاب روزنامه در 25 اکتبر 2019. به عنوان هیچ اعتراض بودند دریافت شده توسط پنجاب دولت انتقال شرکت محدود (PSTCL) کار آغاز شده در این طرح است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>