قطار به فردا شروع رزرو از امروز. در اینجا 10 چیزهایی که می دانیم

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن هند شروع خواهد شد عامل قطار مسافری به تدریج از روز سه شنبه برای اولین بار در نزدیک به دو ماه پس از آنها متوقف شد برای کنترل گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19).

ملی حمل و نقل را آغاز رزرو بلیط برای اولین بار مجموعه ای از 15 جفت قطار از ساعت 4 عصر روز دوشنبه از طریق راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRTC), تابعه آن آنلاین فروش بلیط بازو.

مقامات گفته اند که از سرگیری قطار مسافری اجازه خواهد داد که رشته به کتاب قطار. این هم برای کسانی که نیاز به عقب بر گردیم به کار شده اند و گیر پس از این مستند.

در اینجا 10 چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

* این 15 قطار را به کار گیرند از دهلی نو اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi. این همچنین شامل بازگشت سفر.

* این قطار شامل تنها AC مربیان با مشابه کرایه ساختار به عنوان حق بیمه Rajdhani قطار. این قطار شامل 1 AC 2 AC و AC 3 کلاس و اجرا خواهد شد و با نزدیک به ظرفیت کامل. قطار نیز توقف در مسیرهای اصلی است.

* فروش بلیط آنلاین اجازه خواهد داشت و رزرو بلیط شمارنده در ایستگاه های راه آهن باید بسته باقی می ماند و هیچ شمارنده بلیط از جمله پلت فرم بلیط صادر خواهد شد.

* تنها مسافران با مدرک معتبر تایید بلیط مجاز برای ورود به ایستگاه های راه آهن. مسافران می تواند خواسته می شود برای رسیدن به ایستگاه با در دست به صورت صاف امنیت ترخیص کالا از گمرک.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

* آن خواهد بود و اجباری برای مسافران به پوشیدن ماسک صورت در این قطار که تنها دارای تهویه مطبوع (AC) مربیان و هزینه کرایه معادل که در حق بیمه Rajdhani قطار.

* مردم خواهد شد به نمایش در ایستگاه و تنها کسانی که نه نشان دادن علائم Covid-19 خواهد بود و مجاز به سفر.

همچنین بخوانید: راه آهن شروع آموزش خدمات به تدریج از آوریل 12: حقایق مهم شما نیاز به دانستن

* مسافران سفر با این قطار ممکن است داده پتو و ملافه. درجه حرارت خواهد شد کمی بالاتر نگه داشته و ما را به اطمینان حاصل شود حداکثر عرضه تنها هوای تازه. وجود خواهد داشت هیچ شربت خانه خدمات در این قطار.

* هیچ, وضوح, هنوز, آیا شهروندان ارشد اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار.

* Shramik قطار ویژه آغاز شد که در مارس 1 به رشته کشتی مهاجران ادامه خواهد داد به اجرا. بر خلاف مسافری قطارهای Shramik قطار ویژه شامل تنها جای خواب مربیان و بدون توقف.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

* راه آهن از سر گرفته خواهد بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای دیگر بر اساس در دسترس بودن مربیان پس از رزرو از 20 ، 000 از آنها برای Covid-19 مراکز مراقبت و به “فعال کردن عملیات تا 300 قطار هر روز به عنوان Shramik ویژه برای رشته مهاجران” با توجه به وزارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>