قطار به راه اندازی مجدد فردا, رزرو آنلاین امروز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن هند را از سر مسافر خدمات به تدریج با قطار به 15 مقصد از مارس 12, دولت اعلام کرد روز یکشنبه سبز-روشنایی این عملیات نزدیک به دو ماه پس از آن متوقف شد و آنها را به عنوان بخشی از یک استراتژی برای کاهش سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19).

رزرو برای این قطار — همه نشات گرفته از ایستگاه راه آهن دهلی نو — آغاز خواهد شد و در ساعت 4 عصر روز دوشنبه تنها در این سایت از راه آهن پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) در حالی که بلیط شمارنده همچنان بسته باقی می ماند, با توجه به, راه آهن, وزارت, منظور از سرگیری تدریجی خدمات مسافر.

یک بنادر است که نمی خواهم نام برد و گفت: برنامه های مشابه در آثار برای بخش حمل و نقل هوایی اما او نداد بر روی آنها.

روز یکشنبه به منظور دیده می شود به عنوان یکی دیگر از گام بزرگ به سوی عادی با دولت در حال حاضر ارائه منطقه خاص تسهیلات به کارفرمایان خصوصی و کسب و کار و مغازه های کوچک که در حال نفس نفس زدن برای بقا به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 همه گیر و مستند باعث شده به آن است.

“راه آهن قصد دارد به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 ماه مه سال 2020 در ابتدا با 15 جفت از قطار ویژه [30 سفرهای] اتصال دهلی نو با ایستگاه های بزرگ در سراسر هند است. رزرو در این قطار شروع خواهد شد در 4 ساعت در تاریخ 11 مه” وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal توییتی.

این قطار را اجرا خواهد کرد به دیبروگره (آسام) Agartala (تریپورا), هوره (بنگال), Patna (بیهار), بیلسپور (Chhattisgarh), رانچی (Jharkhand) Bhubaneswar (Odisha), سکوندربد (Telangana), بنگلور (کارناتاکا), چنای (تامیل نادو), تریواندروم (کرالا), مدگن (گوا) بمبئی مرکزی (Maharashtra) احمدآباد (گجرات) و جامو Tawi (جامو و کشمیر).

ماسک های صورت هستند که باید به صورت شبانه روزی به مسافران این قطار که تنها دارای تهویه مطبوع (AC) مربیان و هزینه کرایه معادل که در حق بیمه Rajdhani قطار, با توجه به وزارت راه آهن رسمی که نمی خواهید به توان نام برد. مردم خواهد شد به نمایش در ایستگاه و کسانی که نه نشان دادن علائم Covid-19 بیماری را مجاز به سفر.

راه آهن کشور گفت: هیچ شمارنده بلیط از جمله پلت فرم بلیط صادر خواهد شد به مسافران است. “تنها مسافران با مدرک معتبر تایید بلیط اجازه ورود به ایستگاه راه آهن” وزارت رسمی گفت. مسافران می تواند خواسته می شود برای رسیدن به ایستگاه با در دست به صورت صاف امنیت ترخیص کالا از گمرک.

مسافر پرواز و خدمات راه آهن و همچنین عملیات مترو قطار معلق شده است از تاریخ 22 مارس تا سه روز قبل از اولین فاز از یک ملی مستند تحمیل شد در کشور 1.3 میلیارد نفر است. محموله و خدمات ویژه برای ارتش همچنان در طول این مستند هر چند.

راه آهن از سر گرفته خواهد بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای دیگر بر اساس در دسترس بودن مربیان پس از رزرو 20,000 مربیان برای Covid-19 مراکز مراقبت و به “فعال کردن عملیات تا 300 قطار روزمره به عنوان Shramik ویژه برای رشته مهاجران” با توجه به وزارت.

در حالی که این مرکز دارای پیش نویس برنامه ای برای اعزام مربیان راه آهن به عنوان جداسازی بخش یا Covid-19 مراکز مراقبت آن نیز گفته است که آماده به کار 300 قطار — هر حمل تا 1200 مسافر — یک روز به کشتی رشته کارگران مهاجر به زادگاه. دولت پرچم کردن این قطار ویژه و یا Shramik ویژه در مارس 1 پس از درخواست متحده است. این ادامه خواهد داد به اجرا به طور همزمان با مسافر قطار.

شبکه راه آهن هند خواهد اجرا حدود 14000 قطار های مسافری و کشتی 23 میلیون مسافر در روز قبل از این مستند.

“جزئیات بیشتر از جمله برنامه قطار صادر خواهد شد به طور جداگانه در موعد” وزارت رسمی گفت. این برنامه برای این است که انتظار می رود به اشتراک گذاشته شود در روز دوشنبه.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر افراد بالای 65 سال خواهد بود و مجاز به هیئت مدیره این قطار. فدرال دستورالعمل های دیکته شرایط مرحله سوم از هند مستند توصیه می کنند افراد به سرمایه گذاری.

به گفته این مقام وزارت نقل قول شده در بالا, این قطار ویژه داشته AC 1 و AC 2 و AC 3 کلاس و اجرا خواهد شد با نزدیک به ظرفیت کامل. قطار نیز توقف در مسیرهای اصلی, او گفت:.

مسافران سفر در این آموزش داده نشده باشد ممکن پتو و ملافه رسمی گفت. “این اقدامات احتیاطی باید گرفته شود همانطور که ما در مرحله اول تعلیق خدمات قبل از این مستند. ما نیز باید هنجارهای ویژه برای تهویه هوا در داخل مربیان است. درجه حرارت نگه داشته خواهد شد کمی بالاتر و ما اطمینان از حداکثر عرضه تنها هوای تازه” این مقام گفت.

منطق پشت سر گیری قطار مسافری در مرحله سوم از مستند است که اجازه می دهد تا سرگردان مردم به بازگشت به خانه. “این هم برای کسانی که نیاز به عقب بر گردیم به کار شده اند و گیر پس از این مستند. اولویت ما این است که اجازه می دهد تا حرکت خود را و به تدریج بیشتر قطار آغاز خواهد شد و پس از آن به طور منظم” رسمی اضافه شده است.

به طور منظم AC 2 مربی خواب اسکله در سراسر هشت خلیج. اسکله معمولا مرتب در دو ردیف و چهار در سراسر عرض مربی و دو صندلی در سمت دیگر راهرو با پرده در امتداد راهرو کرد. AC 3, مربی تیم متشکل از 72 نفر. “در سوم AC برخی اجتماعی فاصله ممکن انجام شده در اسکله سهم” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>