آموزش از ورزشکاران نخبه سر گرفته خواهد شد هنگامی که مستند به پایان می رسد: Rijiju

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وزیر ورزش Kiren Rijiju روز دوشنبه گفت: آموزش از ورزشکاران نخبه سر گرفته خواهد شد پس از این مستند شامل COVID-19 همه گیر است برداشته اصرار ورزشکاران و سهامداران صبور باشید.

تکرار یک موقعیت او در مارس 3, Rijiju بهداشت گفت: از ورزشکاران خود را اولویت است. این مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به در مارس 17 بعد از افزایش موارد مجبور دو پسوند.

“هنگامی که مستند برداشته شده است ما را سر آموزش نخبگان ما ورزشکاران دیگر دنبال سای مراکز آموزشی در روش مرحله به مرحله. من درخواست تجدید نظر ورزشکاران و همه ذینفعان به عجله از آنجا که ایمنی و سلامت اولویت ما در حال حاضر” او هنوز توییتی.

ملی در اردوگاه ورزشی اقتدار هند (SAI) مراکز بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس برای مهار این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 65 ، 000 مردم و ناشی از بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در هند است.

Rijiju در مارس 3, حال اعلام کرد که اردوگاه برای همه ورزشکاران را با رزومه ممکن است در نهایت. او گفت: در ابتدا آموزش خواهد شد راه اندازی مجدد برای المپیک محدود و کسانی که برای به دست آوردن مدرک تحصیلی.

“من فکر می کردم از شروع آموزش از ورزشکاران در SAI مراکز از مه 3 (قبل از اعلام پایان برای مستند). در حال حاضر ما باید برای انجام این کار در یک روش مرحله به مرحله تا پایان این ماه است.

“رویدادهای ورزشی هیچ تسهیلات تحت مدیریت بحران عمل می کنند. ما نمی سقوط تحت رده از خدمات ضروری” او اعلام کرده بود.

دو و میدانی ورزشکاران درخواست شده است که وزارت به آنها اجازه می دهد برای آموزش در دانشگاه ها از سای مراکز آنها بر اساس اما نمی کردم nod تا کنون.

این وزارتخانه همچنین تعمق در راه به راه اندازی مجدد آموزش در تماس های ورزشی مانند بوکس و کشتی کج.

هر دو نمی تواند بدون انجام مبارزه که ممکن است به عنوان یک خطر سلامت در زمانی که حتی لمس دست است که دیده می شود به عنوان به طور بالقوه عفونت زا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>