‘تراژدی از هر فصل در پایان شکست من عشق من لیورپول حتی بیشتر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

عشق من برای باشگاه فوتبال لیورپول همواره به این ایده که برنده شدن همه چیز نیست.

زمانی که شما صرف دو دهه از زندگی خود را با زندگی نادرست سحر سندرم شما واقعا آماده برای زمانی که بخت و اقبال به نوبه خود. بنابراین در حالی که من آمد به نظر که وجود دارد یک فرصت است که لیورپول می تواند در نهایت برنده شدن در لیگ برتر (گاهی اوقات در طول دوران-تعریف اجرای این فصل) من هرگز برنامه ریزی برای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

چگونه من را جشن می گیرند ؟ چگونه من بیان من چگونه احساس می کنید ؟ چگونه من واکنش نشان دادن به دوستان و خانواده که تماشا کرده ام من از دست دادن هر فصل از فوتبال من-تماشای زندگی ؟ دو روز پس از این باشگاه موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی در 30 سال من هنوز به دنبال پاسخ.

The Kop آموخته است من همه چیز را من می دانم در مورد انعطاف پذیری و درد و امید است. ما از دست دادن نیست; ما دوباره. و دوباره. و دوباره. این که آیا آن را با جان بارنز, مایکل اوون, Jamie Carragher, استیون جرارد و یا حتی Loris Karius—ما دوباره بازی ما از دست دادن دوباره و ما دوباره.

نقطه از بودن در لیورپول فن نیست را به نفع خود; آن را به زودی. همانطور که اگر به می گویند شما نمی توانید خلاص شدن از ما است. تراژدی از هر فصل در پایان شکست من عاشق این باشگاه و حتی بیشتر. و این مشکل من رو در حال حاضر. چه در حال حاضر ؟ ما برنده اید. اما بالای قرار گرفتن است نه آنچه که من انتظار می رود آن را به. من بیش از حد استفاده می شود به دنبال کردن و مواج. خشمگین در برابر حقه باز شعارهای جریان را از تراس از اولدترافورد Goodison Park و Stamford Bridge. خشمگین علیه مدیران که عاشق چرخاندن کلامی چاقو به ما در حال حاضر خونریزی قلب. خشمگین در برابر کسانی که عاشق داشتن یک پاپ در آمریکا طرفداران. خشمگین در برابر هدف تکنولوژی خط. خشمگین در برابر کل لیگ برتر دستگاه است که به نظر می رسید تقلب به نفع هر کس دیگری. خشمگین در برابر زندگی.

بنابراین وجود من نیست در انتظار چلسی به ضرب و شتم شهرستان. نه انتظار برای پشیمانی نمی اشتراک به BT Sport و گوش دادن به بازی در بی بی سی 5 رادیو زندگی می کنند به جای. نه انتظار برای پاسخ به پیامهای تبریک. و مطمئنا انتظار نیست به فکر ” ما به کجا می رویم از اینجا ؟

من در کار تبلیغات, بنابراین در اینجا چگونه من می خواهم به بیان راه احساس می کنم در حال حاضر. در 60s, Avis, یک شرکت اجاره ماشین دست دوم در تعداد فروش به هرتز. پس آگهی خود را آژانس آمد تا با یک stonking شعار: “ما No. 2, بنابراین ما سعی می کنید سخت تر’. که ایده برنده قلب مردم است. و شما تعجب می کنم که چرا. این دلیل است که مردم اغلب نفرت نفرت انگیز برندگان.

صبر کنید که صدا نیست راست. ما همه برندگان. قطعا لیورپول و یا طرفداران خود را برای 30 سال گذشته.

داستان از انجام همه چیز شما می توانید اما هنوز هم از دست دادن بازی زندگی جهانی است یکی است. بنابراین هنر گرفتی رویاهای از دست رفته با بی مرگی امید عشق فنا ناپذیر و ابدی خشم. به همین دلیل من محدود خودم به لیورپول.

که اساسی ارتباط با باشگاه من است و در حال حاضر تغییر کرده است. که آسمان طلایی است و دیگر یک رویا برای Jurgen Klopp و پسران خود را; این یک واقعیت است. زندگی من, اما باقی مانده چندساله طوفان.

در آنچه که باید در یک زمان جشن بزرگ من خودم بر دوش با غم و اندوه آرام از دانستن است که من هرگز قادر به مربوط به Liverpool FC هرگز دوباره.

(Abhinav یوللل ارشد copywriter در یک آژانس تبلیغاتی در لندن است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>