تجارت به امنیت: پنج کلید معاهدات ممکن است امضا در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند و آمریکا در حال بحث در مورد حداقل پنج م (یادداشتها درک) در مورد مسائل اعم از تسهیل تجارت به امنیت است که انتظار می رود نهایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به این کشور هفته آینده در کنار برخی دفاع می پردازد.

با وجود ناتوانی خود را برای نهایی محدود تجارت بسته قبل از stand-alone بازدید در طول فوریه 24-25 دو طرف به دنبال این سفر به تقویت دو جانبه همکاری استراتژیک و سطح شیب دار بالا همکاری در مبارزه با تروریسم دفاع, امنیت, تجارت و انرژی است.

امور خارجی سخنگوی وزارت Raveesh کومار گفت: “ما جلسه که دو طرف در حال بحث در مورد حداقل پنج یادداشت تفاهم (م) در مورد مسائل مانند مالکیت معنوی تسهیل تجارت و امنیت. او گفت: برخی از اطلاعیه ها نیز انتظار می رود در دفاع معاملات است اما به جزئیات.

دو طرف انتظار می رود که به جوهر a $2.6 میلیارد معامله به صورت 24 MH-60R Seahawk هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند و کوچکتر دنبال معامله برای شش آپاچی, هلیکوپتر مردم آشنا با تحولات گفت.

آنها را ساخته اند پیشرفت در رایزنی در $1.8 میلیارد معامله برای ملی پیشرفته Surface-to-Air Missile System (NASAMS) برای حفاظت از سرمایه های ملی هر چند آن روشن نیست اگر فروش خواهد شد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید افزود: افرادی که کاهش یافته است شناسایی می شود.

هندی ها گفته اند ناتوانی نهایی محدود بسته تجارت در زمان برای مشاهده نشده مرطوب شور و شوق را به جلو همکاری استراتژیک در مناطق مختلف و ایجاد یک توافقنامه تجارت آزاد (FTA) در برخی از نقطه در آینده است.

هند درگیر است که ما در ایران برای برخی از زمان و امیدوار به رسیدن به یک “تفاهم با یک نتیجه است که اعتصاب تعادل مناسب برای هر دو طرف”, کومار گفت.

“ما نمی خواهیم با عجله به یک توافق به عنوان درگیر مسائل پیچیده با بسیاری از تصمیم گیری های به طور بالقوه داشتن تاثیر واقعی بر زندگی میلیون ها نفر از مردم و در دراز مدت عواقب اقتصادی. ما نمی خواهیم برای ایجاد مصنوعی, مهلت,” او گفت:.

پاسخ به تهمت اظهارات که هند نه درمان ما به خوبی در تجارت کومار گفت: تجارت رشد کرده بود در بیش از 10 ٪ در سال برای دو سال گذشته و کسری بودجه تا به حال به طور پیوسته کاهش یافته است. “تجارت ما تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر متعادل با افزایش واردات از ما نفت و گاز و خرید تعداد زیادی از نیروهای نظامی خود را در طول چند سال آینده,” او اضافه شده است.

او با اشاره به “بی سابقه” پشتیبانی ارائه شده به هند توسط ما پس از 2019 پولوما حمله تروریستی پاکستان مبتنی بر جیش-e-محمد و آمریکا در سازمان ملل متحد تعیین تروریست ها از پاکستان و گفت: هند انتظار دارد که این همکاری را بیشتر تقویت شود و در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. این دیدار همچنین اجازه خواهد داد که دو طرف به تبادل نظر در مورد مسائل منطقه از جمله اوضاع در افغانستان و هند و اقیانوس آرام.

در همان زمان مسائل مانند ویزای H-1B و ما نگرانی در مورد داده های محلی سازی نیز انتظار می رود به شکل در این مذاکرات. کومار گفت: هند مشغول کرده بود دولت آمریکا و کنگره بر جنبش هند و حرفه ای خود را کمک به رشد اقتصاد ایالات متحده و در حفظ یک مزیت رقابتی در نوآوری است.

“این مهم است که برای ما بسیار مهم است و ما انتظار داریم که این جنبش از حرفه ای است که بخشی از برنامه که می تواند برای بحث” او گفت:.

عمران هسته ای, جبهه وستینگهاوس و هند NPCIL در بحث ساخت شش از 1100 مگاوات راکتور در Kovvada در آندرا پرادش. پس از قطعنامه وستینگهاوس ورشکستگی مسائل دو طرف باید در مورد تقسیم کار و NPCIL مقامات بازدید ما مرجع گیاه به درک وستینگهاوس مدولار ساخت و ساز روش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>