اسباب بازی برای کودکان, باغبانی, برای بزرگسالان در پناهگاه خانه در Dahod

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Aishwarya Mohanty | Vadodra | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 2020 1:47:53 am

coronavirus, coronacoronavirus, coronavirus in gujarat, india lockdowan, migrant workers, migrant workers stuck in gujarat, migrant workers shelter, indian express newsvirus in gujarat, india lockdowan, migrant workers, migrant workers stuck in gujarat, migrant workers shelter, indian express news هشت سال Tejpal Bhabhor (سمت چپ) خواهر خود و پدر و مادر آورده بودند به یک پناهگاه در Garbada taluka از Dahod. (اکسپرس عکس)

چادری در گشوده پیراهن زرد یک جفت شلوار جین پاره و مادر خود را chappals هشت سال Tejpal Bhabhor در حال حاضر ملاقات با پدر و مادر خود را فقط برای وعده های غذایی. در زمان های دیگر او دیده می شود دوچرخه سواری در اطراف و حتی خود را به عنوان خانواده شمارش روز تا زمانی که آنها می توانید ترک یک پناهگاه در Garbada taluka از Dahod. “دوستان من تا به حال یک چرخه اما من هرگز یک فرصت سوار شدن به یکی. این است که من برای اولین بار سوار!” exclaims وجد آمدیم Tejpal. “ما تا به حال هیچ چیز برای بازی کردن با آن خیلی بهتر در حال حاضر.”

در یک روز معمولی آلاینده پردیس Gangarada مسکونی مدرسه خواهد بود شلوغ با سر و صدا از دانش آموزان خود را. برای آخرین روز 24 مدرسه شده است خانه به 63 مهاجر کارگران چند از آنجا که در 40 کیلومتری به دور از روستاهای بومی در Jhabua از, Madhya Pradesh. با در نظر گرفتن این مستند در سراسر کشور در حال گسترش این Dahod دولت منطقه شده است اتخاذ اقدامات برای حفظ مهاجران استرس و اقامت خود را در خانههای بیشتر منجر.

Tejpal او و خواهر و پدر و مادر آغاز شده بود از سورت بر پا شد اما متوقف شده در نزدیکی یک پل و به پناهگاه آورده خانه پس از مرکز صدور بخشنامه در تاریخ 31 مارس به مهر وزارت امور خارجه مرزها منع هر نوع جنبش است. برای کودکان تسلیم در خانههای امن در Dahod دولت شده است به طور فعال دعوت کمکهای مالی از اسباب بازی و بازی در فضای باز. بچه ها در حال حاضر یک چرخه دو خفاش ها یک توپ و یک carrom هیئت مدیره و دیگر کوچکتر اسباب بازی به بازی با.

برای بزرگسالان و مقررات ساخته شده اند برای یوگا و bhajan جلسات به غیر از بازی در فضای باز و باغبانی. 25 ساله Ashish Tiwari می گوید. “وجود دارد گل رز زیبا گیاهان گیاه پاپایا و انبه درخت. هر روز صبح همراه با پنج نفر دیگر, من صرف برخی از زمان در باغ و آب و گیاهان. پاپایا گیاه تحمل میوه ها, اما آنها هنوز هم خام است.”

یک بومی از جونپور در اوتار پرادش گفت که او تا به حال شروع به راه رفتن از سورت با برادرش و پنج-ماه-ایرانی-در-قانون قبل از آنها بودند به پناهگاه آورده خانه در Limkheda که در خانه های اطراف 93 مردم بومی و بیهار. در حالی که آنها صرف روز خود را به گوش دادن به موسیقی و صحبت کردن به خانواده خود را به خانه آنها نگاه به جلو به هنگام غروب برای یک بازی والیبال یا کریکت. “ما نمی هر گونه مسائل در اینجا ما خوشحال با مواد غذایی و دیگر امکانات…. اما چگونه می تواند ما را متوقف فکر کردن در مورد رفتن به خانه ؟” جونپور مبتنی بر انسان می گوید.

“ما در اطراف 643 کارگران مهاجر در هفت پناهگاه در اینجا در Dahod بسیاری از آنها تهاجمی به بازگشت به خانه. آن را بر ما به اطمینان حاصل شود که آنها کمتر احساس دلتنگ و نه وسوسه به ترک. بنابراین ما فکر می کردند که ما آنها را درگیر در فعالیت هایی مانند باغبانی, هوای آزاد, ورزش, در حالی که پس از تمام پروتکل های اجتماعی فاصله” گفت: Dahod جمع Vijay Kharadi.

پناهگاه نیز نظارت بهداشتی و مقامات پلیس. هر روز یک تیم از مقامات بهداشت انجام غربالگری اوليه از کارگران مهاجر. زنان تسلیم در پناهگاه های ارائه شده با دستمال بهداشتی توسط اداره پلیس. پناهگاه نیز آشپزخانه خود را در محل ارائه سه دوره وعده غذایی از جمله میوه ها یک بار در روز.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>