حوله-پرتاب cornerman خواهد بود بخشی از دئوتای وایلدر همراهان در مبارزه با…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دئوتای وایلدر برنامه های فعال خود را در مسابقه برگشت بند سوم مبارزه با تایسون خشم او پس از هفتمین دور TKO از دست دادن به انگلیسی ما در رسانه ها گزارش شده است.

یاهو ورزشی گزارش وایلدر خواهد به دنبال یک مسابقه برگشت — و که او می گوید: یک پیش بینی غلط با حلقه-پیاده روی لباس ثابت هزینه در اولین شکست خود را حرفه ای.

وایلدر گفته یاهو ورزشی برجسته زره مانند لباس کامل با یک, ماسک صورت کامل وزن 40 پوند (18 کیلوگرم) و در زمان او ساخته شده راه خود را به حلقه در MGM بزرگ باغ آرنا پاهای خود را در معرض خطر قرار گرفت.

بریتانیا خشم زدم وایلدر در دور سوم با راست دست راست و آمریکا که خود را از دست داد شورای جهانی بوکس سنگین وزن, کمربند هیچوقت واقعا ثابت پس از آن.

وایلدر رفت پایین دوباره در سوم در چه رد شد یک لغزش و خشم او را زدم پایین با یک پانچ به بدن در پنجم.

قطعا وایلدر ندارد بنیاد به پرتاب خود را مناسب با آن معمول قدرت مهیب.

“این واقعیت ساده است که من در مدرسه بود که راه بیش از حد سنگین برای من” وایلدر گفته ورزشی یاهو. “من نمی باید هیچ, پاهای, از آغاز مبارزه است.

“در سومین دور پاهای من شد فقط شات تمام راه را از طریق. اما من یک جنگجو و مردم می دانند که من یک جنگجو.

“بسیاری از مردم به من گفتن:” این شبیه چیزی اشتباه است با شما.’ چیزی بود, اما زمانی که شما در حلقه شما را به پرتگاه بسیاری از چیزهایی که” اضافه شده وایلدر که گفت: او را فوری پس از مبارزه دیدگاه که پاهایش ضعیف در آینده “با توجه به چیزهای دیگر.” خشم بود و فرود ضربات تقریبا در خواهد شد که داور کنی Bayless به نام توقف در دستور کتک وایلدر گوشه.

آن دستیار مربی علامت Breland که پرتاب در حوله و متحیر به پیشنهاد یاهو که Breland دیگر خواهد بود بخشی از تیم خود را در مبارزه با شب.

وایلدر و خشم مبارزه کرده بود به یک نمایشی تقسیم-تصمیم قرعه کشی در ماه دسامبر 2018 هنگامی که خشم صعود کردن بوم در 12th دور به سهم غنایم.

در حالی که یک لاستیک بازی وسوسه انگیزی چشم انداز به طوری که این ایده از یک انگلیسی, سنگین وزن وحدت کشمکش بین خشم و آنتونی جاشوا که دارای WBA, IBF و WBO عناوین پس از برنده شدن او در مسابقه برگشت برابر اندی رویز Jr سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>