تاتنهام را Son Heung-حداقل مجموعه ای برای آموزش نظامی در طول ویروس خاموش شدن: مخزن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام را در کره جنوبی مهاجم Son Heung-حداقل خواهد گزارش به تفنگداران دریایی بوت کمپ در اواخر این ماه به انجام خدمت سربازی وظایف یک گزارش گفت:. همه سفت کره جنوبی مردان موظف به خدمت در ارتش برای نزدیک به دو سال ساخت بخش عمده ای از سئول 600,000-قوی نیروهای — است که به صورت خاموش در برابر کره شمالی ارتش از 1.3 میلیون. اما او در امان حرفه ای-تهدید روی لئامت دادن به عنوان وظيفه زمانی که کره جنوبی در زمان طلا در بازی های آسیایی 2018 در اندونزی درآمد تیم معافیت.

اسپرز ستاره شکست در اشک شادی پس از 2-1 اضافی-زمان پیروزی بر ژاپن که به معنای او می تواند انجام تعهدات خود را با فقط سه هفته’ آموزش های پایه و حدود 500 ساعت از خدمت به جامعه است. 27 ساله فصل لیگ برتر به پایان رسید و حتی قبل از شیوع کروناویروس به اروپا گسترش زمانی که او را شکست بازوی خود را در برابر استون ویلا در فوریه 16 و تاتنهام گفت: بازگشت او به کره جنوبی برای “دلایل شخصی”.

پسر خواهد شد و گزارش به تفنگداران دریایی بوت کمپ در جزیره ججو در آوریل 20 برای آموزش های اولیه یک صنعت منبع گفت: جنوبی Yonhap news agency. او ارسال تصاویر آنلاین یکشنبه از خود ورزش بر آنچه در ظاهر به یک بالکن بزرگ پرش و کشش.

لیگ برتر به تعویق افتاد حداقل تا 30 آوریل به دلیل همه گیر است و به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و حتی دیگر وقتی انگلیسی بازی ذینفعان دیدار روز جمعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>