تاتنهام را کاهش دستمزد از عدم پخش کارکنان 20 درصد برای دو ماه آینده با رئیس دانیل لوی بازیکنان امید به دنبال خواهد داشت با توجه به دلیل بحران مالی ناشی از کوروناویروس.

بازیکنان در بارسلونا, بارسا و بایرن مونیخ در میان کسانی که به دست گرفته اند و هر دو مهم یعنی کاهش دستمزد یا پرداخت معوق در طول بحران.

فوتبال در انگلستان است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30 و یک دیدار از لیگ برتر باشگاه های روز جمعه و انتظار می رود که به فشار است که تاریخ بیشتر به عقب.

“در حال حاضر اقدامات برای کاهش هزینه ها ما خودمان تصمیم دشوار به منظور حفاظت از مشاغل به کاهش پاداش تمام 550 غیر بازی مدیران و کارکنان برای آوریل و مارس 20 درصد” مالیات در بیانیه ای گفت در اسپرز سایت.

“ما امیدواریم که این زمان بحث بین لیگ برتر PFA (حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association) و LMA (لیگ مدیران انجمن) خواهد شد در نتیجه بازیکنان و مربیان انجام کمی خود را برای فوتبال اکو سیستم.

تاتنهام در اوایل این ماه ارسال شده سود �68.6 میلیون (85 میلیون دلار) برای سال و تا ژوئن 2019 در پشت یک اجرا به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حرکت خود را به یک جدید 62,000-ظرفیت ورزشگاه.

اما لوی گفت: تعداد کسانی که با مته سوراخ ارتباط کمی با این باشگاه رو به یک دوره دشوار و اطمینان در میان حامیان و همکاران رسانه ای.

“وقتی که من خواندن یا شنیدن داستان در مورد بازیکن در نقل و انتقالات تابستان امسال مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است, مردم نیاز به خواب بیدار می شوید به عظمت آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما,” او اضافه شده است.

“ما شاید هشتم-بزرگترین باشگاه در جهان با درآمد با توجه به Deloitte بررسی اما همه که داده های تاریخی کاملا بی ربط به این ویروس هیچ مرزهای.”

تاتنهام نشستن هشتم لیگ برتر جدول بود و در نتیجه از دست ثروت لیگ برتر فوتبال برای اولین بار در پنج سال فصل آینده اگر این لیگ شد و به طور محدود به عنوان آن می ایستد.

اما عوامل اقتصادی هستند که در پشت میل از باشگاه های لیگ برتر به پایان مبارزات انتخاباتی حتی اگر این به معنی انجام این کار در پشت درهای بسته.

با توجه به گزارش باشگاه ها را مجبور به بازپرداخت پخش به لحن �762 میلیون اگر فصل به اتمام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de