تاتنهام و انگلستان بزرگ گریوز در بیمارستان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام و انگلستان بزرگ جیمی گریوز است که در حال درمان در بیمارستان های لیگ برتر باشگاه اعلام کرد.

اما وجود دارد هیچ اشاره ای در بیانیه ای کوتاه که آیا مهاجم سابق بود و درد و رنج از coronavirus یا در واقع ماهیت دقیق از 80 سال از وضعیت کنونی.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما رکورد گلزن جیمی گریوز است که در حال حاضر در حال درمان در بیمارستان گفت:” بیانیه ای در اسپرز’ خوراک توییتر رسمی.

“ما در تماس با خانواده و ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در دوره به دلیل. همه در باشگاه می فرستد و خود را بهترین آرزوها به جیمی و خانواده اش.”

گریوز است شده اند در سلامت فقیر پس از درد و رنج سکته مغزی نزدیک به پنج سال پیش.

یک پرکار گلزن خود را در سراسر زندگی حرفه ای گریوس همچنین برای چلسی و وست هام اما بزرگترین موفقیت خود را در تاتنهام در طول یک دوره طلایی برای لندن جانبی که او را دیدم نمره یک باشگاه ثبت 266 اهداف در 379 مسابقات از 1961-70.

برای دهه گریوس برگزار شد رکورد بیشترین گل به ثمر رساند در اروپا پنج لیگ چوب خط حساب خود را از 366 اهداف در 528 حضور در یک حرفه ای است که همچنین شامل یک طلسم در ایتالیا آث میلان تنها شکسته توسط کریستیانو رونالدو در سال 2017.

Greaves بود به همان اندازه پرکار در سطح بین المللی با به ثمر رساندن 44 گل در فقط 57 حضور برای انگلستان است.

او عضو تیم ملی انگلستان که برنده سال 1966 جام جهانی در خاک خانه اما یک آسیب دیدگی در بازی مقابل فرانسه هزینه او جای خود را در سمت و هموار راه را برای جایگزینی خود جف هرست به نمره یک هتریک در فینال مقابل آلمان غربی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>