‘نیم تنه حذف سر و بازوها و پاها’: Tech بنیانگذار کشته در نیویورک بدن قطع کردن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک بنگلادشی-منبع تکنولوژی کارآفرین که تاسیس نیجریه Gokada سوار-نقطه برنامه داشت و شماری از تجزیه لوکس در نیویورک سکونت با قدرت دیدم وصل شده در این نزدیکی هست.

بدن فهیم صالح, 33, شد در حدود 3.30 ظهر به وقت محلی روز سه شنبه در داخل آپارتمان خود را در پایین سمت شرق است. کارآگاهان در بر داشت صالح تنه در نزدیکی یک قدرت دیدم و بعد از کشف سر و اندام ها طبقه بندی شده اند به کیسه های پلاستیکی پلیس گفته نیویورک جرم و جنایت خبرنگاران.

صالح خواهر کشف بدن و این واقعیت که دیدم هنوز هم متصل led کارآگاهان به گمان ورود او ممکن مبهوت مجرم که فرار کرده اند را از طریق یکی دیگر از خروج نیویورک تایمز گزارش داد.

“ما یک تنه یک سر که حذف شده است و دستها و پاها. همه چیز هنوز هم در صحنه است. ما لازم نیست که یک انگیزه” به گفته سخنگوی پلیس کارلوس نیوس.

دوربین های امنیتی تصویری نشان داد صالح در یک آسانسور با یک مرد در کت و شلوار تیره و ماسک و دستکش و گزارش های رسانه ها گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>