بالا Hizbul فرمانده Riyaz Naikoo کشته در برخورد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Riyaz Naikoo, 35, بالا تروریستی از Hizbul مجاهدین کشته شد در برخورد با نیروهای امنیتی در روستای خود در جنوب کشمیر را پولوما منطقه گفته است که روز چهارشنبه اعلام دستیابی به موفقیت بزرگ است که انتظار می رود به تضعیف خانه رشد گروه تروریستی به طور قابل توجهی.

Naikoo که انجام Rs 12 لاخ پاداش بر روی سر خود را در میان چهار طالب در پولوما نیروهای امنیتی راه اندازی سه جداگانه هماهنگ عملیات در یک 25کیلومتر شعاع سه شنبه شب و اوایل روز شنبه پس از ورودی که Hizbul عملیاتی فرمانده می تواند پنهان در این منطقه است. مردم آشنا با این موضوع گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که با توجه به ورودی Naikoo شد, بازدید خانواده اش در روز سه شنبه; او اعتقاد بر این است که باقی ماند یک شب در یک مخفیگاه در Awantipora را Gulzarpora Beighpora ایجاد کرد.

Naikoo همچنین به عنوان شناخته شده Tahir ul اسلام و بن قاسم که به عنوان چهره Hizbul در دره و تبلیغ افراط گرایی از طریق صوتی و تصویری پیام ها در رسانه های اجتماعی — بسیار شبیه به سلف خود Burhan ونی — و دیگر تروریستی به ضرب گلوله کشته شدند پس از پنج ساعت gunfight.

با توجه به بیانیه ای توسط پلیس Naikoo بود که در کشتار غیر نظامیان از جمله رانندگان کامیون و پلیس. در میان کشمیر را نسل جدیدی از تروریست ها او به طور موثر با استفاده از رسانه های اجتماعی برای استخدام. مردم آشنا با این موضوع گفت که در ماه ژوئن او را تکمیل و هشت سال به عنوان یک تروریست با Hizbul مجاهدین.

مردم اضافه شده است که کشمیر پلیس ضد ستیزه جویی واحد عملیات ویژه گروه می دانستم که او قرار بود در این روستا و همچنین که او قرار بود به گذراندن شب وجود دارد. اواخر روز سه شنبه خود را مشروط از J&K پلیس و سربازان از 21 Rashtriya تفنگ احاطه ایجاد کرد. آنها راه اندازی عملیات خود را در ساعات اولیه روز شنبه. یک درگیری در گرفت. هنگامی که آن را بیش از, های تروریستی و کاردانی خود را داشت و در پناهگاه. هر دو در اثر زخم گلوله. “این یک موفقیت بزرگ برای نیروهای امنیتی در کشمیر” ارشد J&K افسر پلیس گفت: به شرط ناشناس ماندن.

پلیس در بیانیه ای گفت: Naikoo درگیر شد در قتل panchayat sarpanch پدر حاجی Ghulan Mohd در سال 2014 که از سر پاسبان عاشق حسین میر و اخیرا قتل کارگران مهاجر و رانندگان کامیون.

مقامات معلق اینترنت تلفن همراه و خدمات اس ام اس به زودی پس از برخورد ترس گردش تحریک آمیز پیام پس از مرگ محلی تروریستی رهبر و کلی وخامت وضعیت نظم و قانون. امنیت بیشتر نیروهای مستقر در چهار منطقه از پولوما, Shopian, Kulgam و Anantnag در نظر گرفته سر چشمه از ستیزه جویی.

پس از ژوئیه 2016 برخورد قتل Hizbul رهبر ونی از ساکنان منطقه مرکزی در پولوما سنگ-pelting باندهای فرود در خیابان و درگیری با نیروهای امنیتی منجر به کشته شدن 75 غیرنظامی و دو پرسنل اجرای قانون در چهار ماه در یکی از آشفته ترین مراحل در ستیزه جویی در کشمیر با توجه به داده های رسمی. اما چندین گزارش رسانه ها قرار داده و تلفات بسیار بالاتر است.

مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت: Naikoo بدن ممکن است به دست خانواده اش و می تواند به خاک سپرده شد در یکی دیگر از منطقه برای جلوگیری از جمعیت و برای اطمینان از پایبندی به اجتماعی فاصله هنجارها در محل با توجه به بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

موفق عمل آمد فقط چهار روز پس از کشته شدن پنج امنیتی مردان از جمله افسر فرمانده یک Rashtriya تفنگ گردان و عمده در طول یک برخورد در شمال کشمیر را Handwara. دو تروریست ها از پاکستان مبتنی بر Lashkar-e-Taiba شد کشته در تیراندازی.

پس از 21 مارس به بیش از 30 تروریست کشته شده اند در 15 جنگ تفنگ در سراسر دره. بیست و پرسنل امنیتی جان خود را از دست در این برخورد.

یک سخنگوی پلیس تایید کشتار Naikoo هر چند ارتش گفت: آن را نمی خواهد فاش کردن نام کسانی که به ضرب گلوله کشته.

سخنگوی ارتش سرهنگ امان آناند گفت: “نیروهای امنیتی قهرمانان که حذف چهار تروریست ها در 24 ساعت. ما نباید جلال تروریست ها با انتشار نام خود را.”

دو تروریست کشته شدند در Sharali Khrew, 12 کیلومتر از Naikoo را ایجاد کرد, یک افسر ارشد پلیس که بخشی از این عملیات گفت: درخواست ناشناس ماندن. یک overground کارگر دستگیر شده بود در سوم عملیات سایت Sathura مرکزی.

مقامات گفت که این عملیات برای پیگیری کردن Naikoo آغاز شد و حداقل تا دو روز پیش. ارتش و پلیس حتی به ارمغان آورد زمین-تجهیزات حفاری از جمله چهار JCB ماشین آلات به Naikoo را ایجاد کرد و پس از ورودی که می خواستم تروریستی می تواند با استفاده از یک مخفیگاه زیرزمینی با توجه به روستاییان است.

به زودی پس از اخبار از عمل ظاهر جوانان آغاز شده pelting سنگ و نیروهای امنیتی. یازده نفر مجروح شدند در این درگیری.

به عنوان نیروهای امنیتی احاطه شده شش-هفت خانه در روستای آنها را زیر آتش از Naikoo و کاردانی خود را. برخورد در گرفت و هر دو تروریست ها به ضرب گلوله کشته شدند.

دیگر شبه نظامی کشته Naikoo شد عادل احمد از Panzan روستا در پولوما منطقه. او فعال در دو سال گذشته. هویت خود را تایید نشده بود توسط پلیس و یا مقامات دولتی که او نیز تصمیم به فاش کردن جزئیات دو نفر دیگر کشته در روز چهارشنبه.

کارشناسان گفت که این عملیات می تواند یک افزایش عمده برای نیروهای امنیتی. “رهبری سر بریدن همیشه یک ضربه بزرگ به سازمانهای تروریستی. وجود دارد هر دو بعد فیزیکی از یک سازمان به طور ناگهانی از دست دادن کسی که در کنترل و همچنین روحی و روانی بعد از اثر آن بر روحیه و نیاز به پیدا کردن یک جایگزین گفت:” شمالی سابق فرمانده ارتش سپهبد DS Hooda (retd).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>